Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zaczęło się od kolizji, skończyło na zatrzymaniu

Wczoraj w miejscowości Żółtańce Kolonia doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak się okazało pasażer jednego z samochodów był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 14.00. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ulicy Metalowej w miejscowości Żółtańce Kolonia. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący seatem 32-latek z gminy Wierzbica wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącą z naprzeciwka hondą, którą kierował 36-latek z Chełma. W wyniku tego, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa – poinformowała komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Policjanci ustalili, że 35-letni pasażer jednego z pojazdów był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze ponad dwóch lat. Obecnie pod nadzorem mundurowych pozostaje w szpitalu na obserwacji.

– Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i zwracanie uwagi na innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że to również od nas samych zależy czy bezpiecznie dojedziemy do celu – dodaje komisarz Ewa Czyż.

7 komentarzy

  1. Ale aby się zgłosić do odbycia kary już nie apelujecie?

  2. Kolejna Święta Krowa Rowerowa. Tym razem akurat kierowała 30-latnim autem.

  3. To niesprawiedliwe. Głupie przepisy.
    Znowu, jak w 99% przypadków winnym zdarzenie zostanie uznany kierujący samochodem.

  4. Franiowi się przepaliły całkiem styki 🙂

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport