Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaczęło się od kłótni, skończyło na pościgu i ujawnieniu narkotyków

Świdniccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który uciekał seatem ulicami Świdnika. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, co więcej, kierował pojazdem pod wpływem środka odurzającego.

W nocy z piątku na sobotę policjanci ze Świdnika przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z ulic miasta doszło do głośnej kłótni pomiędzy kobietą i mężczyzną.

Na miejsce został skierowany patrol policji. Gdy mundurowi dojeżdżali na miejsce interwencji mężczyzna biorący udział w zajściu spłoszył się, wsiadł do zaparkowanego pojazdu marki Seat i zaczął uciekać ulicami miasta. Nie chciał się zatrzymać pomimo wydawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Kiedy w końcu mundurowym udało się zatrzymać auto, okazało się, że za jego kierownicą siedział 22-letni mieszkaniec Świdnika. Funkcjonariusze odnaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

22-latek usłyszał trzy zarzuty: posiadania środków odurzających, kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Prokuratura zastosowała w stosunku do niego dozór jako środek zapobiegawczy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. nadesłane Marta)

6 komentarzy

 1. A pijaka puszczają grzecznie do domu niech biedaczek wytrzeźwieje. Dlaczego?

 2. LSW na skos, odpadów nie segregują, parkują zazwyczaj niestosownie. Disco polo na full i co drugie słowo to bluzgi

  • Napisała osoba z lubartowa, po czym wzięła nóż i poszła zamordować swojego byłego małżonka 🙂

   • On z Czerniejowa przyjechał do miasta…
    Po beczki „na kapustę”.

   • Zamiast zrywać czereśnie, zacznijcie normalnie parkować i segregować odpady. Wypada sąsiadom mówić również dzień dobry, i nie słuchać muzyki disco polo na full. Również wypad używać mniej niecenzuralnych słów.

 3. Pracować uczciwie się nie chce,lepiej sprzedawać ludziom śmierć,brawo policja, szkoda tylko , że ta policja sugerując się własną oceną powierzchowną i sugerując się kolegami i znajomymi pozwala przez tyle lat prześladować za darmo człowieka w gminie radecznica