Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zaczął wyprzedzać, kiedy sam był wyprzedzany. Kolizja z udziałem trzech pojazdów (zdjęcia)

Wczoraj po południu w miejscowości Wielkopole doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 14:40 w miejscowości Wielkopole w powiecie krasnostawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 23-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw kierujący fordem nie upewnił się, co do możliwości wykonania manewru i rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu osobowego marki Nissan jadącego przed nim w momencie, kiedy sam był wyprzedzany przez volkswagena, którym kierował 38-latek z gminy Niedrzwica Duża.

Nissanem natomiast kierował 26-latek z gminy Gorzków. Doszło do zderzenia pomiędzy pojazdami, kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał, kierowca forda został ukarany mandatem, zaś jego konto wzbogaciło się również o 6 punktów karnych.

Zaczął wyprzedzać, kiedy sam był wyprzedzany. Kolizja z udziałem trzech pojazdów (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw)

9 komentarzy

  1. Kurier Lubelski już jest Polski ! Brawo !

  2. endriu – daj głos

  3. No i mamy kumulacje …jeden „szybki lopez ” chciał być szybszy niż drugi

  4. Hehe ,nie ma to jak spotkanie dwóch „ambitnych ” na drodze

  5. I to jest klasyczne wyprzedzanie na trzeciego

  6. jak to właczył kierunkowskaz albo wystawił rękę więc na niego trzeba uważać

Z kraju

Polityka i społeczeństwo