690 680 960

Zabrała odłożony na chwilę portfel, szukają jej policjanci (zdjęcia)

Opolscy policjanci poszukują kobiety widocznej na opublikowanych zdjęciach. Jak wynika z relacji mundurowych, ukradła ona portfel, który odłożyła na chwilę jedna z klientek sklepu.

Do kradzieży doszło 14 sierpnia tego roku około godziny 11.00, w jednym ze sklepów na terenie powiatu opolskiego. Policjanci przyjęli zgłoszenie kradzieży na szkodę mieszkanki gminy Opole Lubelskiego. Kobieta zgłosiła, że utraciła swój portfel w trakcie zakupów.

Mundurowi ustalili, że sprawczyni wykorzystała moment, kiedy właścicielka na chwilę odłożyła swój portfel na półkę. Widząc nadarzającą się okazję, podeszła bliżej, zabrała portfel z półki, po czym wyszła ze sklepu. W portfelu znajdowały się karty bankomatowe oraz dokumenty.

Zobacz zdjęcie 1Zobacz zdjęcie 2

Jak się okazało, kobieta została nagrana przez sklepową kamerę. Na nagraniu widać kobietę w wieku 30 – 40 lat, średniej budowy ciała o jasnych, związanych z tyłu włosach z widocznymi ciemnymi odrostami. Ubrana była w letnią, białą bluzkę i niebieskie dżinsy.

Osoby, które rozpoznają kobietą na prezentowanych zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod numerem telefonu: 4781822210 bądź pod numer alarmowy 997. Policja zapewnia anonimowość.

(fot. pixabay.com, Policja Opole Lubelskie)

6 komentarzy

  1. Duże ma cycki, już je widziałem!

  2. kiedy policja po pół roku publikuje wizerunek nagrany ziemniakiem – to przestępca wie, że to ostatni etap w akcie desperacji, już wszystkiego próbowali i nic mu nie grozi…

  3. Specyficzny wygląd, nawet jak ma inny kolor włosów to i tak ja znajdą. mi wygląda na40-50 lat.

  4. To przez roztargnienie, jak ten sędzia ze stacji paliw – umorzyć z urzędu 😉

  5. *** łapy do łokci

  6. Oj tam! Pewnie przez roztargnienie.

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas