690 680 960

Zabrał parówki oraz dwa napoje i nie zapłacił. Na koniec zaatakował ekspedientkę (wideo)

Kryminalni z Lublina prowadzą poszukiwania sprawcy kradzieży rozbójniczej na terenie miasta. Mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów i z półek wziął parówki oraz napoje. Na koniec zaatakował ekspedientkę i uciekł nie płacąc za zakupy.

Do zdarzania doszło w jednym ze sklepów na terenie Lublina. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna wziął z półek parówki oraz dwa napoje o łącznej wartości kilkunastu złotych.

Następnie mężczyzna skierował się w stronę wyjścia nie płacąc za wzięty z półek towar. Na zaistniałą sytuację zareagowała ekspedientka. Interweniująca kobieta została zaatakowana i doznała niegroźnych obrażeń. Mężczyzna uciekł z łupami. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z IV Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. wideo Policja Lublin)

24 komentarze

 1. Pisowski złodziej, pewnie podjechał ciągnikiem. 😀

 2. tacy chłopcy w leginsach-getrach nie jeżdżą ciągnikiem, o to o to raczej LGBTQ+ – XYZ

 3. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym konfliktem. Obie strony wzywamy do pokoju. Pan i Pani powinni sobie podać ręce na zgodę i zaprzestać dalszej eskalacji przemocy.

 4. Tęczowymenel.

 5. Dziedzic Wawrzyniec Pruski

  Zniknięcie tych parówek spowodowało niemały zamęt. To fakt.

 6. Skrytym parówkożercom mówimy stanowcze nie 😛

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas