Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zabrał parówki oraz dwa napoje i nie zapłacił. Na koniec zaatakował ekspedientkę (wideo)

Kryminalni z Lublina prowadzą poszukiwania sprawcy kradzieży rozbójniczej na terenie miasta. Mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów i z półek wziął parówki oraz napoje. Na koniec zaatakował ekspedientkę i uciekł nie płacąc za zakupy.

Do zdarzania doszło w jednym ze sklepów na terenie Lublina. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna wziął z półek parówki oraz dwa napoje o łącznej wartości kilkunastu złotych.

Następnie mężczyzna skierował się w stronę wyjścia nie płacąc za wzięty z półek towar. Na zaistniałą sytuację zareagowała ekspedientka. Interweniująca kobieta została zaatakowana i doznała niegroźnych obrażeń. Mężczyzna uciekł z łupami. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z IV Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. wideo Policja Lublin)

24 komentarze

  1. Pisowski złodziej, pewnie podjechał ciągnikiem. ?

  2. tacy chłopcy w leginsach-getrach nie jeżdżą ciągnikiem, o to o to raczej LGBTQ+ – XYZ

  3. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym konfliktem. Obie strony wzywamy do pokoju. Pan i Pani powinni sobie podać ręce na zgodę i zaprzestać dalszej eskalacji przemocy.

  4. Tęczowymenel.

  5. Dziedzic Wawrzyniec Pruski

    Zniknięcie tych parówek spowodowało niemały zamęt. To fakt.

  6. Skrytym parówkożercom mówimy stanowcze nie 😛