Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana trasa pomiędzy Łęczną a Włodawą. Rozpoczęło się wyciąganie z rowu przewróconej ciężarówki

Do godziny 17 ma być zablokowana droga krajowa nr 82 Łęczna – Włodawa. W Wesołówce ruszyło wyciąganie ciężarówki, która wypadła z drogi i przewróciła się na bok.

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy podróżujący drogą krajową nr 82 pomiędzy Łęczną a Włodawą. O godzinie 15:20 w miejscowości Wesołówka rozpoczęła się akcja wyciągania z rowu przewróconej ciężarówki. Ze względów bezpieczeństwa ruch pojazdów w tym miejscu został wstrzymany.

Na miejscu oprócz ekipy pomocy drogowej znajdują się policjanci. Kierują oni pojazdy na objazd, który wyznaczono pobliskimi drogami gminnymi. Jak nas poinformowano, utrudnienia mają potrwać do godziny 17.

Jak już informowaliśmy, ciągnik siodłowy z naczepą wypadł z drogi i przewrócił się na bok. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała.

(fot. nadesłane)

3 komentarze

  1. Urobek się spieszył na hałde i jak zwykle na tej trasie jechał przepisowo.

  2. Bardzo mnie to cieszy, że w końcu się doigrał ***, bo te olbrzymy jeżdżą szybciej jak nie jedna osobówka, a jak ktos jedzie za wolno to siedzi na dupie

    • Nic dodać nic ująć. Małolaty to tymi patelniami niech się bawią w piaskownicy…….. Komórka w ręku i po rondzie w Łęcznej ścinając co się da i kogo się da…A chłopaki w radiowozie ……… na pierogach…..