Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana po wypadku droga ekspresowa na trasie Warszawa – Lublin (zdjęcia)

W niedzielę po południu na drodze ekspresowej S17 pojazd dostawczy typu laweta uderzył w bariery energochłonne i przewrócił się. Obecnie droga w kierunku Lublina od strony Warszawy jest zablokowana.

18 komentarzy

  1. te barierki powinny być tak skonstruowane żeby miały możliwość częściowego demontażu. Podczas wypadku, zamiast blokować cały ruch w danym kierunku i tworzyć kilometrowe korki, demontowaliby ze 2 przęsła i organizowali przejazd przeciwległą nitką organizując na tym krótkim odcinku objazdowym ruch jeden pas w jedną drugi pas w drugą stronę. OK, będzie kawałek wąskiego gardła, ale byłby chociaż przejazd. A tak ciągle problemy na tych S-kach – byle G sie stanie i ruch zablokowany, a w zasadzie nie ma tygodnia żeby przynajmniej raz czy dwa coś się nie rozkisiło. Wszystko fajnie, jak masz czas postać w korku, gorzej jak ci się spieszy. Niestety, czasem spóźnienie = straty. A tu jak na złość, mimo szerokiej, gładkiej i prostej drogi ciągle coś sie dzieje. Ludzie tłuką się całe życie po gó…nych dziurawych drogach i jak zobaczą ekspresówkę czy autostradę to dla nich istnieje tylko gaz w podłodze.

  2. IVECO! Tym nie pojedziesz daleko.

  3. Pojazd miał zbyt dobry stan techniczny oraz kierowca jechał zdecydowanie za wolno… Przyczyny ustali specjalnie powołana komisja śledcza.

Dodaj komentarz

Z kraju