690 680 960

Zablokowana krajowa 19 po wypadku na trasie Lublin – Kraśnik. Trzy osoby w szpitalu

W piątek po południu w Niedrzwicy Dużej doszło do wypadku. Zablokowana jest trasa Lublin – Kraśnik, ruch kierowany jest na objazdy.

Do wypadku doszło przed godziną 18 na drodze krajowej nr 19 w Niedrzwicy Dużej, na trasie Lublin – Kraśnik. Jak informują służby drogowe, zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Do szpitali w Lublinie i Bełżycach trafiły trzy osoby. W chwili obecnej droga jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy z drogi krajowej nr 19 w Niedrzwicy Dużej na drogę wojewódzką nr 834 w kierunku Bełżyc, a następnie drogą powiatową nr 2259 do krajowej 19 w Strzeszkowicach Dużych.

Policjanci pracujący na miejscu ustalają dokładne okoliczności wypadku. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 20.

 


 

 
Sytuacja drogowa na godzinę 18:00 na krajowej 19 w Niedrzwicy Dużej

2018-10-05 18:04:09
(fot. nadesłane Czytelnik)

10 komentarzy

 1. Przecież jazda w stylu ze wschodu to na DK19 to norma , każdy kto się po niej porusza o tym wie, każdy oprócz odpowiedzialnych za utrzymanie porządku.

 2. kawałek prostej i cała naprzód i bum

 3. Pracujacy na drodze

  Drogowy januszu jezeli ci ktos przed maske wyjedzie to nic nie zrobisz ,takze takie glupie komentarze zostaw dla siebie .!

  • Nie chodzi o to co robię tylko o stado baranów które wyprzeda jak popadnie i zawsze jadą na czołówkę spychając prawidłowo jadących do rowu, tylko po to żeby być na miejscu 5min szybciej.

 4. najciekawsze jest to że znawcy którzy wypowiedzieli się powyżej zapewne nie mają styczności z prowadzeniem pojazdów, ludzie szanujmy się… nawet jeżeli będziemy jeździć w 100% przepisowo to nie wystarczy żeby uniknąć wypadku, może pojawić się ktoś, kto uważać nie będzie a wtedy nasze znajomości przepisów nie wystarczą, nie mamy wpływu na to czy ktoś nam nagle nie wyjedzie przed maską tak jak było to w tym przypadku 😉 (ta wiadomość nie ma odniesienia do wypowiedzi pracującego na drodze)

 5. kierujący toyotą ma 85 lat

 6. Długa prosta i już z niektórych wyłazi pawian.

 7. Panie R nikogo nie wyprzedzałem jechałem za poprzedzającym mnie pojazdem z 50 do100 metrów nie miałem kogo wyprzedzać po prostu ten pan chciał się włączyć do ruchu z refleksem szachisty dzieki Bogu jechałem przepisowo wszyscy żyjemy

  • To przepraszam, w artykule brak jakichkolwiek ustaleń, więc założyłem, że to było typowe na tamtym odcinku wyprzedzanie na czołówkę…

 8. Ta trasa to masakra spychanie , wyprzedzanie na trzeciego itp mam pełno tachich nagrań ,nie obrażając nikogo ale większość to LKR

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku