Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana jezdnia w kierunku Rzeszowa. Na drodze S19 pojazd osobowy uderzył w bariery

Na drodze S19 występują utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Rzeszowa. Na wysokości miejscowości Łążek Garncarski pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne.

We wtorek rano w miejscowości Łążek Garncarski w powiecie janowskim, na odcinku drogi S19 między węzłami Janów Lubelski Południe a Lasy Janowskie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej pojazd uderzył w barierę energochłonną. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Z powodu tego zdarzenia, jezdnia w kierunku Rzeszowa jest zablokowana. Przewidywany czas utrudnienia wynosi około 3 godzin. Policja wyznaczyła objazd drogą drogą wojewódzką nr 878. W przypadku, gdy ktoś planuje przejazd przez ten odcinek drogi, warto zwrócić uwagę na wyznaczony objazd. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Zaprawdę powiadam Wam, straszne! Na drodze S19 pojazd osobowy uderzył w bariery !
  Pewnie specjalistów od wszystkiego najechałooo sie… z 5 zastępów !
  I dwóch policjantów, którzy wysługują sie tymi pierwszymi, a przynajmniej tą częścią co nie robi za kibiców, obserwatorów, gapiów*.

  * – niepotrzebne skreślić..

 2. policja dotarła po 8 ;p lepiej późno niż wcale

  • A po co mieli się śpieszyć, mają świadomość że najpierw zjawi się tłum specjalistów od wszystkiego (dawniej: straż pożarna).

   • Franka Koleżanka

    Ważne ze jest jeden specjalista z komentarzy od wszystkiego hahahahahahaha dzień zaliczony, jęczenie na straż się odbyło. Ale musisz mieć smutne życie.

  • Policja była przed 7:20, bo o tej godzinie dzwoniłam do generalnej dowiedzieć się co się stało, a kilka minut wcześniej przyjechali. Inna sprawa, że to nic nie zmieniło, bo stanęli na początku i tyle było ich działania. Akurat w tym miejscu łatwo było poradzić sobie z tym korkiem

 3. jak na esce mozna takie cos zrobic

 4. Franka Koleżanka

  Z rana pojęczano na straż dzień zaliczony smutny człowiek z ciebie

 5. Policja była przed 7:20, bo o tej godzinie dzwoniłam do generalnej dowiedzieć się co się stało i jak długo to potrwa, a oni przejechali kilka minut wcześniej. Inna sprawa, że to niczego nie zmieniło, bo stanęli na początku i tyle było ich działania. A w tym miejscu można było szybko załatwić sprawę korka

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo