Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Żabia Wola: Auto wypadło z drogi. Jedna osoba trafiła do szpitala

W środę około godziny 16 na trasie pomiędzy Lublinem a Bychawą auto osobowe wypadło z drogi.

W środę w Żabiej Woli na trasie pomiędzy Lublinem a Bychawą auto osobowe z nieustalonych przyczyn wypadło z drogi i wjechało na przydrożne pole. Kierującą fordem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala przez pogotowie ratunkowe.

Na miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu. Funkcjonariusze policji pracują nad ustaleniem okoliczności zdarzenia.

Żabia Wola: Auto wypadło z drogi. Jedna osoba trafiła do szpitala
Żabia Wola: Auto wypadło z drogi. Jedna osoba trafiła do szpitala
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia