690 680 960

Zaatakował mężczyznę śrubokrętem w centrum miasta. Poszło o byłą partnerkę

25-letni mieszkaniec Chełma najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Mężczyzna w centrum Chełma zaatakował śrubokrętem 23-latka. Powodem takiego zachowania miała być zazdrość o byłą partnerkę.

W miniony weekend w centrum Chełma doszło do ataku na jednej z ulic na idącego tam 23-latka. Do mężczyzny podszedł znany mu 25-latek i zaatakował go śrubokrętem w twarz. Powodem takiego zachowania miała być zazdrość o byłą partnerkę. Zraniony mężczyzna uciekł i schował się prosząc o pomoc przypadkową osobę. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej poszkodowany zgłosił się do dyżurnego komendy.

Kryminalni następnego dnia zatrzymali 25-latka podejrzanego o atak na 23-latka. Mężczyzna ukrywał się w miejscu swojego zamieszkania w szafie pod odzieżą. Był już notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli też śrubokręt, którym się posługiwał.

Zatrzymanemu przedstawione zostały zarzuty uszkodzenia ciała, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. W tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla zatrzymanego. Wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(fot. lublin112.pl/ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. Idiota. Jeżeli kogoś atakować, to tylko samochodem. Grozi za to mandat, zawiasy, albo pouczenie.

  • Wjeżdżasz w człowieka samochodem na chodniku, przyjeżdża policja (nie ważne przez kogo wezwana), policja orientuje się w sytuacji (w tym czasie możesz obrażasz bezkarnie potrąconego przy policji).
   Następnie policja przy użyciu siły spycha potrąconego z chodnika, a ty możesz spokojnie pojechać sobie, wzdłuż po chodniku.

   • Po chodniku można jeździć tylko rowerem. Policja nie zwraca na to uwagi.

    • Zmień nicka.
     Można jeździć pod warunkiem, że ma się poniżej 10 lat.

    • Zmień nicka.
     Bzdury opowiadasz. Jeszcze kilka lat temu SM chwaliła się, że nałożyła kilkanaście mandatów za jazdę rowerem po chodniku.
     O mandacie, za jazdę samochodem, po chodniku, jeszcze nigdy nie słyszałem.

 2. taki kozak a schował się w szafie jak gnojek

 3. .......................,

  W szafie się schował 😀 :D- kreatywnie.

 4. Zaszczepił kolegę śrubokrętem, a mógł Pfizerem

 5. Gondol Jerzy z Nadwisły

  Zaatakował śrubokrętem, kulturalnie, nowatorsko, a nie jak to zwykle robią Polacy, sztachetą, maczugą, cepami czy rżną się nożami.

 6. „Podobne lecz podobnym”- chciał nadzianiem na śrubokręt zemścić się za nadzianie swej byłej pani na organ rywala. Byliby kwita. Ale że w twarz?? Gdzie sens, gdzie logika?

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas