Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Za to, co zrobił na drodze, czeka go ponowny egzamin na prawo jazdy (wideo)

18-latek za swoje wyczyny na ulicach Łukowa otrzymał 30 punktów karnych i mandaty. Młodzieniec poruszał się jednośladem na jednym kole. Nieodpowiedzialne zachowanie młodego motocyklisty zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Łukowscy policjanci otrzymali na maila zdjęcia, na których było widać wyczyny mężczyzny jadącego motocyklem. Z treści wiadomości wynikało, że kierujący jednośladem jadąc ulicami miasta poruszał się na jednym kole. Przesłane zdjęcia obrazowały całą sytuację.

– Powiadomieni o „wyczynach” motocyklisty policjanci z łukowskiej drogówki, sprawdzili zapis kamer miejskiego monitoringu i bardzo szybko ustalili właściciela motocykla marki Honda CBR125. Okazało się, że kierował nim 18-latek z gminy Stanin. Mundurowi przeglądając zapis kamer miejskiego monitoringu zauważyli, że młodzieniec nie zważając na natężenie ruchu i innych uczestników kilkakrotnie, w różnych miejscach miasta jechał swoim jednośladem tylko na tylnym kole – informuje aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

18-latek w rozmowie z policjantami nie był w stanie wytłumaczyć swojego zachowania na drodze. Młodzieniec został ukarany mandatami karnymi, a na jego konto wpłynęło 30 punktów karnych.

– Z tak zasilonym „kontem” wkrótce młodzieniec ponownie będzie musiał zdać egzamin na prawo jazdy kategorii A1. Zarejestrowane na kamerach miejskiego monitoringu „wyczyny” 18-latka na hondzie publikujemy ku przestrodze i do „przemyśleń” dla innych kierowców jednośladów – dodaje aspirant sztabowy Marcin Józwik.

38 komentarzy

  1. A później płacz jaki to grzeczny chłopczyk się rozbił bo ktoś pierwszeństwo wymusił…
    a nie miał szans nie wymusić.

  2. Nie można jeździć na jednym kole ale GRANATNIKEM MOŻNA SIĘ BAWIĆ NA KOMĘDZIE ??????

Dodaj komentarz

Z kraju