Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Za nami kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej Moto Session (zdjęcia, wideo)

Ekstremalne pokazy freestyle motocrossu, stuntu, driftu, wyjątkowi goście i wiele innych atrakcji czekało na odwiedzających podczas tegorocznej edycji Moto Session 2023 w Lublinie. Kolejna edycja imprezy, która odbyła się w Targach Lublin, już za nami.

Ekstremalne pokazy to nieodłączny element Moto Session. Drift, stunt, FMX – to wszystko można było zobaczyć na placu zewnętrznym pomiędzy halami. Drifting to niezwykle widowiskowy sport motorowy, który cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie. Olbrzymią atrakcją dosłownie i w przenośni był Drift Truck prowadzony przez Grzegorza Mądrego (Madrex). Czymś zupełnie świeżym były ekstremalne pokazy Freestyle Motocross. Kaskaderskie wyczyny na motocyklu zobaczyć można było w wykonaniu ekipy Freestyle Family. Widowiskowy stunt wykonał Maciej DOP Bielicki – czołowy zawodnik polskiego stuntu i jedyny w Europie, który wykonuje ten sport na Harleyu.

Impreza Moto Session to przede wszystkim wystawy nietuzinkowych samochodów i motocykli. Na terenie lubelskiej hali targowej zaparkowały oryginalne samochody, których nie zobaczycie na co dzień. Nie zabrakło również strefy z pojazdami hybrydowymi i elektrycznymi, takich marek jak Mercedes i Tesla. Olbrzymią atrakcją był Mercedes-Benz G55 AMG 2009 przerobiony na ekskluzywny W463 6×6 Expedition.

W tym roku organizatorzy przygotowali również coś dla fanów off-roadu. Profesjonalne firmy takie jak Ore 4×4 zaprezentowały niezwykłe modele samochodów, akcesoriów oraz sprzętu, które pomogą przystosować każdą terenówkę do pokonywania najbardziej niedostępnych szlaków.

W specjalnej strefie detailingu i autotuningu czekali najlepsi specjaliści. Swoją ofertę zaprezentowali producenci narzędzi, środków samochodowych, a także chemii, która wpływa na spektakularny efekt końcowy. Oprócz tego można było zobaczyć profesjonalistów w akcji podczas specjalnych pokazów. Nie zabrakło również niezapomnianych wrażeń wizualnych i dźwiękowych, najnowszych trendów w stylistycznych modyfikacjach samochodów, niewiarygodnie mocnych silników, setek decybeli, czyli wszystkiego, co jest związane z car audio & tuning.

Można było również zobaczyć samochód elektryczny przecięty wzdłuż na pół. Zwiedzający mogli spróbować swoich sił na symulatorach np. jazdy połączony z VR, sztuk walki, czy dachowania. Na stoisku Spice Gears Academy odbywały się warsztaty z robienia samochodów-robotów z klocków lego. Najmłodsi uczestnicy Moto Session mogli pobawić się samochodami RC, czyli kierowanymi na pilota. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

 

(fot. wideo Andrzej Kalus)

5 komentarzy

  1. 4 dyszki za bilet plus10zł za parking, żeby zobaczyć samochody, ktòrych większość można zobaczyć na darmowych spotach to lekka przesada ??

  2. jakie miasto takie wystawy oceniam 3/10

  3. Jak cię nie stać to siedź w domu

Dodaj komentarz

Z kraju