Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Za kilka dni Lubelszczyznę odwiedzi Jarosław Kaczyński. Trwają przygotowania do wizyty

Otrzymaliśmy informację o prowadzonych przygotowaniach do wizyty w naszym regionie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Potwierdziliśmy ją w kilku źródłach związanych z partią.

W najbliższy weekend nasz region odwiedzi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Lokalni działacze partii wyjaśniają, iż rzeczywiście spodziewana jest wizyta, jednak co co do jej szczegółów, na razie nikt na ten temat nie chce jeszcze informować.

Tak samo dotyczy celu wizyty. Przekazano nam jednak, że Kaczyński spotka się z lokalnymi politykami i działaczami PiS z Lubelszczyzny. Partia zwiera bowiem szyki przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Zatwierdzane są także ostateczne kandydatury na prezydentów i burmistrzów miast oraz wójtów poszczególnych gmin. Dopinane są też szczegóły nadchodzącej kampanii wyborczej. Więcej szczegółów wizyty prezesa PiS mamy poznać pod koniec tygodnia.

95 komentarzy

 1. Bielan, Czarnek, Glinski, mejza do paki

  Bez tvp, to PiS nawet 20 procent nie przekroczy. A już niedługo będzie tam pewnie rozłam, więc zostanie przy nim tylko beton go wyznajacy. Całe szczęście oni są już przeszłością.

 2. ale po co ?? emeryt niech sobie siedzi z kotem

 3. Niech sp….a na białoruś oczywiście koniecznie z tymi matołami z pisu

 4. Poczekajcie ,poczekajcie jeszcze będziecie tęsknić za PIS kiedy rządzący rozłożą kraj na łopatki..!!

 5. Jaro. wystarczy. Emeryturka czeka, i to całkiem niezła😁

 6. PIS przez 8 lat tak zniszczył kraj, że ciężko to będzie naprawić.

 7. Niech idzie dziad w pisdu!

 8. poziom inteligencji w Lublinie zmaleje bo stary kretyn przyjedzie

 9. Polityk dla Narodu!

  Nie obchodzi nas to, jesli nie za nasze pieniadze I spotkaja sie na swoim prywatnym gruncie. Moze brat i ojciec szumowskiego go przyjmie w ,,szpitalu polowym,, w Lublinie
  Wszystkich oszustow i złodzieji rozliczyć czy to z Po czy z Pis lub innych.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport