Za budynkiem schował marihuanę, w lesie prowadził uprawę konopi

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który posiadał marihuanę i prowadził uprawę konopi indyjskich. O losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim weszli do domu 33-latka.

Mężczyzna na terenie miejsca zamieszkania za budynkiem gospodarczym schował blisko 26 gramów suszu. Ponadto w pobliskim lesie ujawniono i zabezpieczono 5 krzaków konopi.

33-latkowi przedstawiono zarzut za uprawę i posiadanie substancji psychotropowych, sąd zdecyduje o dalszym jego losie.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

5 komentarzy

 1. Widać, że już zimne noce, bo listki zrobiły się fioletowe.

 2. Człowiek z blizna

  Nie no poważny przestępca. To z nim teraz ? dożywocie czy kara śmierci ? Polacy katolicy chcą wprowadzenia kary śmierci. Tylko postępowa tolerancyjna Unia Europejska jest przeciwko.
  Dziwne że przykazania Boże bardziej przestrzegają niewierzacy niż katolicy Polacy…….

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   Jestem Polakiem ale ateistą i jak najbardziej jestem za karą śmierci. To, że Polska oficjalnie jest w 97% katolicka nie oddaje współczesnego obrazu naszego społeczeństwa. Wierzący to są zazwyczaj starsi ludzie z poprzedniej epoki pamiętający komunizm i zawdzięczający wolność właśnie KK i tak nienawidzonemu przez młode pokolenie papieżowi Polakowi.
   Młodzi ludzie są w zdecydowanej większości nie wierzący. Albo to wynika ze świadomości – jak w moim przypadku, albo z wpływu ideologii Marksistowskiej – większość tych kolorowo-włosych lasek i zniewieściałych facetów.

   Oczywiście nie każdy przestępca kwalifikuje się do kary śmierci. Ale po co trzymać recydywistów, po co trzymać gwałcicieli, po co trzymać pedofili, po co trzymać morderców. Jasne, może się trafić niewinny, ale ilu tych niewinnych w więzieniach? 1 na 10000 przypadków? Jak ktoś wierzy, że resocjalizacja działa to żyje w jakimś równoległym wszechświecie, bo to zwyczajnie nie działa. Wystarczy posłuchać wywiadów z więźniami, chociażby nawet z tym co go niedawno uwolnili bo siedział nie za swoje. Mówi w wywiadzie, że jak ktoś pierdzieli o resocjalizacji to zaraz mienia kanał, bo w więzieniu możesz tylko stać się gorszym kryminalistą, a na pewno nie wyjdziesz na człowieka jak jakaś 24 letnia idealistka przyjdzie ci popierdzielić o uczciwym życiu.

   • katolicyzm mówisz o tych ludziach którzy uważają się za lepszych i nic nie robią i każą ludziom pieniądze znosić?? mówisz o katolicyzmie gdzie biskup mówi że ksiądz wirusem nie zarazi bo jest w mocy ducha świętego?? mówisz o wierze gdy naczelny święty rydzyk dostaje bentleye od bezdomnych gdzie nawet złotówki nie płaci za niego, a Ty jak kupisz głupiego loda w sklepie to więcej podatku zapłacisz niż on. czy mówisz o kapłanach jeżdżących nowymi autami?? Jezus też śmigał merolem czy inną beemką?? katolicyzm to religia ciemnych ludzi, łatwych na manipulacje. mówisz o katolikach którzy klaszczą jak złapią gnoja z trawką a pedofili w sutannach bronią, a jedyną karą jest przeniesienie na inną parafie?? to jest ta religia miłości?? kościół katolicki w polsce to nie chodzi o wiarę ale o kasę taka współczesna mafia

   • Do_Chcialbym by moje posty.....

    Niedales pajacu nikomu życia to NIEMASZ prawa decydować o jego odebraniu!! Swoj żywot możesz jedynie zakończyć na własne rękę.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska