Z siekierą chodził po osiedlu. Uszkodził drzwi klubu sportowego

W miniony wtorek policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna chodził z siekierą po jednym z osiedli, groził pobiciem osobie, która zwróciła mu uwagę na niewłaściwe zachowanie, a na koniec uszkodził drzwi klubu sportowego.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na terenie Chełma. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że po osiedlu Kościuszki chodzi mężczyzna z siekierą.

Interweniujący na miejscu policjanci zatrzymali 33-letniego chełmianina, a także zabezpieczyli siekierę, którą miał przy sobie. Jak się okazało mężczyzna groził pobiciem mieszkańcowi Chełma, gdy ten zwrócił mu uwagę za niewłaściwe zachowanie.

Następnie 33-latek uszkodził siekierą drzwi wejściowe do klubu sportowego. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 6 tys. zł. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Wczoraj mieszkaniec Chełma usłyszał zarzuty gróźb karalnych i uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!