Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z okna na parterze wypadło małe dziecko. Matka czwórki dzieci miała prawie 1,5 promila

We wtorek zamojscy policjanci interweniowali w jednym z budynków mieszkalnych na terenie powiatu. Mundurowi mieli zgłoszenie, że z okna na parterze wypadło małe dziecko.

O zdarzeniu powiadomiła kobieta, która widziała, jak z okna na parterze budynku wypadło małe dziecko. Zgłaszająca przekazała, że dziecko zostało zabrane do domu, jednak czuła w obowiązku, że musi powiadomić służby ratunkowe.

Mundurowi interweniowali na miejscu. Głośne pukanie do drzwi mieszkania nie przyniosło efektów, nikt z domowników nie otwierał. Policjanci słysząc płacz dziecka weszli do środka przez uchylone okno.

W mieszkaniu oprócz 2-latka, który wypadł przez okno, była trójka małych dzieci w wieku 3, 5 i 8 lat. Była również opiekująca się nimi ich nietrzeźwa 36-letnia matka. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie kobiety było prawie 1,5 promila alkoholu.

Z relacji kobiety wynikało, że wyszła na chwilę z pokoju, wówczas 2-latek wszedł na parapet i otworzył okno. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, na szczęście dziecku nic się nie stało. Dzieci trafiły pod opiekę kuzynki, a o interwencji powiadomiony został sąd rodzinny i nieletnich w Zamościu. Mundurowi ustalają dokładny przebieg oraz okoliczności zdarzenia. Kodeks karny za takie postępowanie przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

  Nie dziwta sie ludziska,na kwarantannie była i zażyła środki odkażające.Teraz nawet alkohol z przemytu na wagę złota.

 2. Czyli razem 2000+ miała 😉
  jak nie pracowała „bo nie mogła 😉 ” to miała jeszcze zasiłek rodzinny.
  żyć nie umierać.

 3. Miejskie patole. Do pudła.

 4. 4×500 to można się nieźle nagrzmocić.

 5. Je&#&3na patologia ☹️☹️☹️☹️ dziecko to odpowiedzialność !!!

 6. Brawo pińcet!!!Patolke górą!!!!

 7. niezła patola 500+

 8. Ja nie wiem co to za patola w tym Zamościu.
  Co chwilę artykuł o akcjach w Zamościu.

 9. E, elektorat pis bawi się w najlepsze! Ha ha. Dzieci musza być! , kasa co miesiac, pety, wóda i hulaj dusza. Ale w maju koniecznie na wybory!!!!