690 680 960

Z maczetą ruszył na znajomego, groził mu śmiercią. 42-latek ma na koncie inne przestępstwa

Wczoraj Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim zadecydował, że zatrzymany 42-latek, który zaatakował znajomego maczetą, najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

W minioną sobotę wieczorem policjanci z Opola Lubelskiego zatrzymali 42-latka, który wymachując maczetą zagroził znajomemu, że go zabije. Świadkowie widząc zachowanie mężczyzny powiadomili o wszystkim policję, sami zaś obezwładnili napastnika i odebrali mu maczetę.

Jak się okazało, 42-latek ma na swoim sumieniu więcej przestępstw. W marcu włamał się do pomieszczenia gospodarczego w Kamieniu Kolonii, skąd ukradł pilarkę spalinową oraz usiłował włamać się do budynku mieszkalnego. Co więcej, mężczyzna wcześniej został zatrzymany na gorącym uczynku, kiedy w stanie nietrzeźwości kierował samochodem osobowym nie stosując się do dożywotniego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Policjanci wnioskowali o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Wczoraj Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim zdecydował, że mężczyzna na wyrok zaczeka w areszcie śledczym. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

2 komentarze

  1. Jeśli zaistnieje różnica zdań i jeśli rzeczowe argumenty nic nie dają to nigdy nie używaj przedłużenia ręki (inny surowszy paragraf), nie kop, tylko garście!

  2. TA jak i całe ZK to jest dobre.Fulll wypas gratis bez zwrotne.Wiem bo byłam 12 dni za mandat.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…