690 680 960

Z kraju: Nożownik ze Stalowej Woli użył dwóch bagnetów wojskowych. Zadawał ciosy w plecy

Nożownik ze Stalowej Woli, który zaatakował wczoraj klientów galerii VIVO! trafił dzisiaj przed oblicze prokuratora. W wyniku ataku 10 osób zostało poszkodowanych, w tym siedem ciężko, jedna z nich zmarła.

W piątek po godzinie 15 w Stalowej Woli w galerii handlowej VIVO! 27-letni mieszkaniec miasta zaatakował wojskowymi bagnetami klientów. Mężczyzna atakował ludzi od tyłu raniąc ich w plecy. W wyniku ataku 10 osób zostało poszkodowanych i trafiło do szpitala, w tym siedem z nich było w ciężkim stanie, zaś 51-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego zmarła.

Zdecydowaną postawą wykazało się kilku klientów galerii, którzy nie bacząc na zagrożenie, obezwładnili napastnika i przekazali go w ręce policji. Jak się okazało mężczyzna był trzeźwy, nie był też notowany w policyjnych kartotekach.

 


 

Jak informuje prokuratura, 27-letni Konrad K. jest osobą karaną za przestępstwo związane z nieprawidłowym wzięciem kredytu bankowego. Był badany psychiatrycznie i zostały stwierdzone u niego zaburzenia na tym tle. 27-latek wymaga obserwacji psychiatrycznej i prokuratura będzie o nią wnioskować. Dzisiaj zapadnie decyzja co do tymczasowego aresztu dla 27-latka. Konrad K. podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa wielu osób i zabójstwo jednej osoby.

W szpitalu przebywa nadal siedem osób, w tym dwie są w stanie krytycznym. Lekarze wypisali dwie osoby do domu. Jak zapowiada szef MSWiA Mariusz Błaszczak policja zwróci większą uwagę na centra handlowe, będzie więcej patroli.

2017-10-21 12:48:24
(fot. wideo podkarpacie112.pl)

30 komentarzy

  1. Zawsze śmieszą mnie zapewnienia Błaszczaka że jesteśmy bezpieczni w naszym kraju. Gdzie wystarczy jeden wariat aby narobić roboty .To samo z terrorystami i jego zapewnieniami że nie mają sygnału , dziwne Francja i Niemcy też nie mieli , przecież oni się nie ogłaszają na Olx że będą atakować. Pozdrawiam z tego miejsca miernego ministra B.

  2. Ciekawe jak szybko go wypuszczą

  3. Występując o pozwolenie na broń idziesz do lekarza od czubków na rozmowę i to w zasadzie zaważy nad twoim pozwoleniem, drugą sprawą jest to ze dostaniesz pozwolenie na posiadanie broni w domciu a nie na włóczenie się z nią po ulicach .

  4. JUŻ ŁEB SPRAWIE UKRĘCONY –ZROBILI Z NIEGO WARIATA I POZAMIATANE. RODZINY ZABITEJ I PORANIONYCH. POCZEKAJĄ AŻ WYJDZIE NA PRZEPUSTKĘ …..

  5. Nie dziwne …Przecież normalny to on nie był …ale takich psycholi powinni od razu utylizować jakimś „humanitarnym ” zastrzykiem ,a nie chodzi taki psychol i niewinnych ludzi morduje ,a teraz go będą jeszcze leczyć

  6. na czyta się i na ogląda głupot w internecie a potem chodzi i zabija

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas