Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wzrost liczby zakażeń koronawirusem w regionie. Wojewoda lubelski: „Oznacza to prawdopodobnie początek piątej fali pandemii”

Od kilku dni w regionie notowany jest wzrost liczby zakażeń koronawirusem. Jak przekazuje wojewoda lubelski Lech Sprawka, oznacza to prawdopodobnie początek piątej fali pandemii w woj. lubelskim.

72 komentarze

 1. A która fala zabierze PiS raz na zawsze? Oni nie muszą się szczepić, nie muszą tłumaczyć z przekrętów, licznych afer, imprez u biznesmena z Torunia , wyciętych drzew, elektrown
  .i, nieprzydatnych respiratorów, maseczek i nieustannych kłamstw. Wszystko tak jak obiecywali; wrak sprowadzili, są tacy ,;transparentni” przy wydawaniu naszych pieniędzy. ., pomogli frankiwiczom, zreformowali sądy i służbę zdrowia.., oczywiście jeszcze niezapomniane zakupy dla armii przez Macierewicza… TVP z misją ale partyjną i prezydent mniejszej grupy rodaków… Jak ja czekam na fale, która oczyści nasz kraj z tych populistów, nieudaczników i obaj takowych cwaniaków!

 2. Pańcia malowana

  Ciekawe ile fal jeszcze będzie.

 3. Co dziesiąta fala gratis

 4. X-X-X-X-X-----X-X-X

  Teraz wychodzą spotkania świąteczne, za tydzień imprezy sylwestrowe…

 5. jak widać po komentarzach zrytych beretów i patoli cała mnogość.
  Idźta się zarażać i umierać, będzie mniej oszołomstwa 😛

 6. Lech Sprawka w formie – w panikowaniu już chyba mu trudno dorównać. A taki był z niego dobry dyrektor i kurator… Żal mi teraz tego pana.

 7. W lubelskim najmniej przypadków w Polsce co oni znowu oszukują plandemiści..

 8. Jeden przypadek na Lubelszczyźnie łagodnego omikrona i sieją panikę.

 9. Krystian Cynglowski

  Tak, tak, wszyscy umrzemy. Znowu. Można się rozejść – nie ma tu nic do oglądania.

 10. Przy której fali darmowy kurs sałatą?

Z kraju