Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wziął z pola niewybuch i zaniósł na posesję

Wczoraj po południu mieszkaniec powiatu włodawskiego znalazł na polu niewybuch. Mężczyzna wziął niebezpieczny przedmiot w ręce i zaniósł na swoją posesję.

W środę przed godziną 15 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację, że został znaleziony niewybuch w Kołaczach. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna podczas prac polowych znalazł pocisk moździerzowy, a następnie wziął go w ręce i zaniósł na swoją posesję.

Funkcjonariusze przeprowadzili na miejscu rozmowę z mężczyzną na temat jego zachowania i konieczności stosowania się do zasad bezpieczeństwa w przypadku znalezienia takich przedmiotów. Policjanci zabezpieczali miejsce do czasu przyjazdu saperów.

(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

  1. Dobrze że na rozmowie się skończyło. Mam nadzieję że chociaż podziękują chłopinie za to że im zaoszczędził latania po polu..

  2. Chłop potrzebował adrenaliny.

  3. Powinien wsiąść w autobus i zawieść saperów w ogóle.Co za dzban.

  4. Tyle lat go orał, to niby co teraz miało się stać ?

  5. Królowa buspasów

    Jakby go rozbroil to bylby nius, a tak to zadna nowina. Ojce cale lata w piwnicy gromadzili i nic nie wybuchlo wiec co za mecyje, a robote trza bylo w polu skonczyc.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo