Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszła w czwartek z domu, w piątek jej ciało znaleziono w Wiśle (zdjęcia)

Kraśniccy policjanci ustalili tożsamość kobiety, której ciało zostało znalezione w miniony piątek w Wiśle. To 60-latka z gminy Annopol.

Jak już informowaliśmy, policjanci w piątek po południu otrzymali informację od przypadkowej osoby będącej w okolicy Wisły, że na powierzchni wody dryfują ludzkie zwłoki.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Strażacy wyłowili ciało kobiety na wysokości miejscowości Jakubowice. Śledczy pod nadzorem prokuratora oraz lekarza biegłego medycyny sądowej przeprowadzili oględziny zwłok oraz miejsca ich ujawnienia. Początkowo nie można było ustalić personaliów kobiety.

Kraśniccy mundurowi ustalili, że są to zwłoki 60-letniej mieszkanki gminy Annopol. Kobieta w miniony czwartek wyszła z domu i już do niego nie powróciła. Rodzina zgłosiła się w piątek na komisariat w Annopolu i poinformowała o zaginięciu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, prawdopodobnie doszło do utonięcia kobiety i na chwilę obecną nic nie wskazuje na udział osób trzecich w śmierci kobiety, jednak dopiero sekcja zwłok i dokładna analiza zebranego materiału dowodowego pozwoli śledczym ustalić szczegóły tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Wyszła w czwartek z domu, w piątek jej ciało znaleziono w Wiśle (zdjęcia)

(fot. Policja Kraśnik)

4 komentarze

  1. Lepiej wierzyć ,że się lód pod nią załamał niż w wersję o samobójstwie

  2. Szkoda. Młoda. Cala emerytura byla przed nią. Mogla się cieszyć życiem.

  3. Jeśli powiła takiego kretyna to i nie dziwota.

  4. Niesamowite zdjęcia. Warto było uwzględnić w tytule.

Wiadomości z info112