Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszedł z domu i zaginął. Widziałeś 28-latka? AKTUALIZACJA

Policjanci z Łukowa poszukują zaginionego 28-latka ze Stoczka Łukowskiego. Ostatni raz mężczyzna widziany był 29 grudnia, od tamtej pory mężczyzna nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Policjanci ustalili w tej sprawie, że 28-latek na początku grudnia przyjechał do domu z Holandii, gdzie pracował od kilkunastu miesięcy.

Jak się okazuje, mężczyzna nie planował wyjazdu za granicę, nie informował rodziny o możliwości podjęcia kolejnej pracy w Holandii. 29 grudnia mężczyzna wychodząc z domu zabrał ze sobą torbę sportową i plecak. Później młody mężczyzna widziany był w okolicy przystanku autobusowego w Stoczku Łukowskim, skąd najprawdopodobniej odjechał do Warszawy.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

AKTUALIZACJA

Mężczyzna został odnaleziony we Wrocławiu. Poszukiwania zostały odwołane.

(fot. Policja Łuków)

6 komentarzy

  1. Z TAKĄ TWARZĄŚ MÓGŁ SI ZAGUBIĆ

  2. Dorosły chłop pojechał sobie gdzieś i tyle …

  3. Wygląda źe jakaś laska porwała na sylwestra , przyjechał z walutą , one wiedzą kto ma kasę , zabawi się w haremie i wróci lźejszy.

  4. Jak przywiezioną z Holandii kasę zabrał ze sobą to rodzina ma prawo go szukać – a nawet ukarać jak wróci.
    Rodziny nie zostawia się bez środków do picia w tak wieki dzień jak Sylwester, a nawet w Nowy Rok.

  5. Z Zakopanego pewnie już wraca