Wyszedł z domu i nie powrócił. Kto widział 44-latka?

Biłgorajscy policjanci poszukują zaginionego 44-letniego mieszkańca miejscowości Dereźnia Zagrody. Mężczyzna ostatni raz widziany był 16 sierpnia tego roku, do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Biłgoraja prowadzą poszukiwania zaginionego 44-laka zamieszkałego w miejscowości Dereźnia Zagrody. Mężczyzna w dniu 16 sierpnia 2019 r. wyszedł z domu. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

44-latek może poruszać się samochodem marki Audi koloru czarnego. Rysopis zaginionego – wzrost 170 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne, krótkie, proste, oczy piwne, uszy średnie odstające. Ubiór – spodnie jeansowe koloru niebieskiego, koszulka t-shirt koloru czarnego, kurtka do pasa koloru niebieskiego, buty adidasy. Znaki szczególne – kolczyk w prawym uchu.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 84 686 82 10. Informację można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

(fot. Policja Biłgoraj)

Zobacz również

3 komentarze

 1. Kiedy w końcu skończą mi się te reklamy wyświetlane przez lublin 112 o nieżyjących już ukraińcach z wypadku i i tej szmaty z dużą duszą.To jest już do uja nie podobne w żaden sposób nie mogę tego usunąć,Jedynie chyba sądownie.??

  • A to fakt, że śmietnik jest na tym portalu i wiadomości sprzed lat „wskakują”. Denerwujące to jest, potwierdzam.

   • Jeżeli szanowny Czytelnik nie zdążył zauważyć, jest to box z informacjami z danego dnia sprzed roku, dwóch i trzech. Czyli w skrócie, można zobaczyć co się wydarzyło rok, dwa, czy trzy lata temu – tego samego dnia. Jeżeli jest to, aż tak denerwujące, pomyślimy nad zmianą 😉

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online