Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszedł z domu i nie powrócił. Kto widział 44-latka?

Biłgorajscy policjanci poszukują zaginionego 44-letniego mieszkańca miejscowości Dereźnia Zagrody. Mężczyzna ostatni raz widziany był 16 sierpnia tego roku, do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Biłgoraja prowadzą poszukiwania zaginionego 44-laka zamieszkałego w miejscowości Dereźnia Zagrody. Mężczyzna w dniu 16 sierpnia 2019 r. wyszedł z domu. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

44-latek może poruszać się samochodem marki Audi koloru czarnego. Rysopis zaginionego – wzrost 170 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne, krótkie, proste, oczy piwne, uszy średnie odstające. Ubiór – spodnie jeansowe koloru niebieskiego, koszulka t-shirt koloru czarnego, kurtka do pasa koloru niebieskiego, buty adidasy. Znaki szczególne – kolczyk w prawym uchu.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 84 686 82 10. Informację można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

Wyszedł z domu i nie powrócił. Kto widział 44-latka?

(fot. Policja Biłgoraj)

3 komentarze

  1. Kiedy w końcu skończą mi się te reklamy wyświetlane przez lublin 112 o nieżyjących już ukraińcach z wypadku i i tej szmaty z dużą duszą.To jest już do uja nie podobne w żaden sposób nie mogę tego usunąć,Jedynie chyba sądownie.??

    • A to fakt, że śmietnik jest na tym portalu i wiadomości sprzed lat „wskakują”. Denerwujące to jest, potwierdzam.

      • Jeżeli szanowny Czytelnik nie zdążył zauważyć, jest to box z informacjami z danego dnia sprzed roku, dwóch i trzech. Czyli w skrócie, można zobaczyć co się wydarzyło rok, dwa, czy trzy lata temu – tego samego dnia. Jeżeli jest to, aż tak denerwujące, pomyślimy nad zmianą 😉

Z kraju

Polityka i społeczeństwo