Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącił seatem dwóch mężczyzn. Jeden zmarł w szpitalu

Wczoraj wieczorem w miejscowości Okopy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pojazd osobowy.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w miejscowości Okopy w gminie Dorohusk w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch pieszych.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Seat 22-letni obywatel Ukrainy potrącił dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat przechodzących przez jezdnię w terenie zabudowanym.

Piesi z poważnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Pomimo udzielanej pomocy medycznej starszy z nich zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Policjanci zatrzymali w związku z tym zdarzeniem kierowcę pojazdu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

18 komentarzy

  1. Nie jeden Ukrainiec lepszy od Was. Ale bractwo bije z polski
    Coś tam uslyszeliscie o Wołyniu i wielcy obywatele

  2. no i po co było leźć pod auto ? kiedyś gość też liczył że wyhamuje no i udało się , przejścia brak a zycie ma sie jedno

  3. ludzie wy jechaliście kiedyś 50km na godzinę lub mijało was auto jadące 50km na godzinę? przejść nie ma na niejednej wsi. chłopak był dosłownie kilka metrów od domu. teren zabudowany, oświetlony. jak ktoś pisze, że ruch jest mały wieczorem to gratuluję obeznania w terenie.

    !!! nie weszli na ulice pod auto tylko auto wjechało w nich jak już z ulicy schodzili !!! jakieś hamowanie, jakiś manewr na bok, a na pewno mniejsza prędkość i nic by się nie stało

Z kraju