Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wyskoczył z drugiego piętra przez okno, chciał uciec przed policjantami. Nie mógł się już podnieść

34-letni mieszkaniec Kraśnika, poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności, zdecydował się na desperacką ucieczkę, gdy zobaczył nadchodzących policjantów. W obliczu nieuchronnej kary, postanowił wyskoczyć z okna drugiego piętra, jednak jego plan nie powiódł się.

Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego z Kraśnika przeprowadzili akcję poszukiwawczą, podczas której udali się do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie miał ukrywać się poszukiwany mężczyzna skazany na ponad 2 lata pozbawienia wolności.

Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze zapukali do drzwi, jednak początkowo współlokatorka mężczyzny nie zdecydowała się na otwarcie drzwi. Kiedy w końcu się otworzyły, kobieta poinformowała, że poszukiwany już tam nie przebywa.

Okazało się jednak, że 34-latek, świadomy swojego położenia, postanowił uciec przez okno i skoczyć z drugiego piętra budynku. W wyniku upadku doznał poważnego urazu, który uniemożliwił mu dalszą ucieczkę.

Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy, a następnie został przewieziony do Zakładu Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego. Po wyleczeniu urazu, 34-latek zostanie przewieziony do celi, gdzie odbywać będzie swoją karę przez dłuższy czas.

(fot. Policja Kraśnik)

12 komentarzy

 1. I szpital i paka na koszt podatnika ?

 2. zawsze mugl niedojehac radiowozem a karetko nikt mu nie walnie paralizatorem a w takim wypadku psom ssie kamera psuje

  • Właśnie nie wiem po co te kamery mają. Zeby mieć haka na obywatela najwyrazniej. Człowiek czujacy zagrozenie wobec ochroniarzy firmy policja też powinien mieć kupioną kamerkę z pieniędzy budżetowych

 3. Ale czy okres pobytu w więziennej lecznicy będzie się wliczał do zasądzonego okresu kary? No i czy dostanie jakiś wyrok za unikanie więzienia? Co, kasta?

  • Nie wiadomo czy unikał. Może nie wiedział że skazany. Wyrok zaocznie a sąd nie wysyła zawiadomień o wyroku. A poleconego można nie odebrać.

 4. Pobyt w lecznicy wlicza się

 5. To drugie piętro, to chyba w nowym budownictwie. Gdyby skoczył z drugiego piętra starej kamienicy, mógłby skutecznie „wymknąć im się z rąk”?

 6. Pamiętam jak już ktoś próbował takiej sztuczki tylko uciekał przed żoną i mężem pani Anny tylko było to chyba w urzędzie miasta Kraśnik i też mu nie poszło bo połamał nogi?

 7. PIS stan umysłu , zbyt wiele TVP

 8. od tej religii w szkole dostal poplatania, moze myslal ze poleci jak duch swiety tej ziemi hahaha

 9. „Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego z Kraśnika przeprowadzili akcję poszukiwawczą, podczas której udali się do jednego z mieszkań na terenie miasta…”

  Taa, miasta..

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo