Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wyrzucał śmieci na dzikie wysypisko. Wpadł, gdyż zostawił swoją reklamę

Strażnicy Miejscy z Lublina postanowili za wszelką cenę dorwać osobę, która wyrzuca śmieci na jedno z dzikich wysypisk. Przeszukali teren i znaleźli… adres śmieciarza.

W poniedziałek po raz kolejny lubelscy strażnicy miejscy otrzymali informację, że przy ulicy Osmolickiej w Lublinie nieznany sprawca podrzucił śmieci. Na miejsce udali się funkcjonariusze z Eko-Patrolu, wykonali oni dokumentacje fotograficzną tego miejsca, jednak postanowili jeszcze dokładnie przeszukać hałdę odpadków. Czasami zdarza się, że wśród pozostawionych śmieci znajdują się dokumenty na których znajduje się adres. Wtedy bez problemu można namierzyć tego, kto pozbył się w ten sposób odpadów.

Nie inaczej było i tym razem, wśród dużej ilości śmieci funkcjonariusze odnaleźli baner reklamowy, na którym były umieszczone dane jednej z firm. Dzisiaj mundurowi ustalili sprawcę wykroczenia oraz miejsce, skąd pochodziły śmieci. Okazało się, że właściciel zakładu mechanicznego zlikwidował firmę a następnie wszystko co niepotrzebne wywiózł na ulicę Osmolicką gdzie porzucił.

Sprawca został ukarany mandatem oraz zobowiązał się posprzątać wyrzucone śmieci.

(fot. lublin112)
2014-02-18 21:37:17

2 komentarze

  1. co to za kara? mandat i posprząta wyrzucone śmieci powinna być grzywna i to 15000 tys gdyż nie był to pierwszy raz a posprzątać to powinien cały las a tak wraz będzie wyrzucał śmiecie do lasu tylko będzie uważał żeby nie buło w nich nic co mogłoby go zidentyfikować

  2. Zbulwersowana mieszkanka Lublina

    A jak ludzie wyrzucają śmieci do koszy przy przystankach autobusowych?gdzie są czesto dane rozne dokumenty.to straż miejska twierdzi ze niestety nic nie moze zrobic mimo ze są dane na roznych papierach z tych smieci tak jak tutaj.no ale po co

Z kraju

Polityka i społeczeństwo