Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Płowizny: BMW z impetem uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach. Trzy osoby trafiły do szpitala AKTUALIZACJA

W środę po godzinie 7 na drodze wojewódzkiej nr 832 bmw uderzyło w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 7.15 w miejscowości Płowizny za Bełżycami. Kierująca samochodem osobowym marki bmw straciła panowanie nad kierownicą po czym auto wpadło w poślizg a następnie bokiem uderzyło w przydrożne drzewo i stanęło w płomieniach.

Jak poinformowała nas kom. Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie -Samochodem podróżowały trzy osoby, kierująca wraz z dwójką dzieci w wieku 14 i 18 lat. Wszyscy opuścili pojazd i zostali przewiezieni do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierująca była trzeźwa.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy ugasili płonące auto i zabezpieczyli miejsce wypadku. Przez blisko dwie godziny występowały utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 832 z Bełżyc do Poniatowej.

(fot. Czytelnik Piotr)

Płowizny: BMW z impetem uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach. Trzy osoby trafiły do szpitala AKTUALIZACJA
(fot. Czytelnik Hu Bert)

2014-02-19 08:38:24
(fot. Czytelnik Piotr i Hu Bert)

22 komentarze

 1. dobrze że nie był napełniony nowym czynnikiem w klimatyzacji R1234yf bo by nikogo już nie uratowali!

 2. Z tak małymi dziećmi jechac tak szybko żeby doprowadzić do takiego wypadku???? Mądre to było????? Niech ten kto to czyta i spowodował ten wypadek zastanowił sie nad tym czy może prowadzic takie pojazdy…!!!!!!!!!! On stwarza zagrożenie dla innych kierowców!!!!!!!!!!!!!!!! Ten ktoś co dał mu prawo jazdy też powinien sie zastanowić bo takiebo kierowce widac do razu!!!!!!!! dzieki Bogu nic sie nie stało, ale co by było jak by ktos tedy przechodził…????!!!!!!!!!!!!!! ZASTANÓWMY SIE CZASAMI CZY WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. a ja mysle ze nie kierowala pani …. ale to tylko takie moje wymysly … no coz jak sie daje dzieciakom auto to tak bywa

  a ten taki obronca ktory wszystko wie lepiej czyzbys bral udzial w zdarzeniu? bo nikt nic nie wie jak bylo a ty najmundrzejszy ;P

 4. Ten odcinek jest bardzo zdradliwy …. z lodem nie ma żartu w poślizg można wpaść każdym autem. Jest pełno cwaniaków drogowych którzy mają się za super kierujących to wszytko jest do czasu. Ja coś o tym wiem na tej drodze tylko wcześniej jakieś 3 km w stronie Poniatowej rozbiłem tez BMW o wiele nowsze nie pomogła elektronika nowe opony itp. Potrafię dobrze bokiem ale to pomogło w małym stopniu… „złapałem lodu”. Od tamtej pory jeżdżę wolniej.Daje się wyprzedzać (kiedyś nie) jeśli nie ma warunków to mnie dużo nauczyło. Wolniej też się dojedzie życie ważniejsze niż dowartościować się na trochę.
  Najważniejsze ze im się nic nie stało. Samochód kupi się nowy czy się wyklepie życia nie.
  Pozdrawiam

 5. Oczywiście stereotypy. Dres biała czapeczka. Coraz więcej użytkowników BMW to zwyczajni ludzie jak mama z dziećmi czy starszy gość. I od razu obraza kierowcy że świr bo jeździ BMW jak was czytam co niektórych to nie moge was zrozumieć.Pozdrawiam.

 6. Co was interesuje kto kierował ,stało się i tyle , nikt tego nie odwróci .