Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadł z drogi i uderzył w przepust. Dwie osoby ranne

Późnym wieczorem w Niedrzwicy Dużej doszło do wypadku. Zablokowana jest droga krajowa nr 19.

W czwartek około godziny 22:40 w Niedrzwicy Dużej samochód osobowy wypadł z drogi. Kierujący toyotą mężczyzna jadąc w kierunku Lublina, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał z drogi do przydrożnego rowu, auto uderzyło w betonowy przepust, po czym zatrzymało się na środku ulicy.

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej, dwa z PSP z Bełżyc, oraz OSP z Niedrzwicy Dużej i Kościelnej a także dwie karetki pogotowia ratunkowego i policja. Dwie osoby podróżujące autem zostały przewiezione do szpitala. Jak nas poinformowano, doznali m.in. obrażeń głowy. Kierujący toyotą był trzeźwy.

Ruch pojazdów na drodze krajowej nr 19 jest całkowicie zablokowany. Miejsce wypadku można objechać z Niedrzwicy Kościelnej przez Borzechów, od strony Lublina zaś przez ulicę Spółdzielczą i Borkowiznę. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 1 w nocy.

(fot. lublin112)
2013-12-26 23:30:52

11 komentarzy

 1. Synek policjanta był kierującym oni jak zwykle jeżdzą bezkarnie dobrze że droga była pusta że nie zrobił ten półmózgi człek komuś krzywdy nieustalone przyczyny dobre na prostej drodze jechał jak wariat i wpadł w poslizg a co jakby szła tamtendy np jakas dziewczyna tak jak w wólce lubelskiehj na pasach? skąd wiadomo że był trzezwy karetki mają alkomat skoro kierujący został zabrany przez pogotowie najlepsze to że na miejsce przyjechał własciciel auta i lament że miał taki amerykański wózek a teraz tylko można zrobić z niego maszynki do golenia

  • Jak nie wiesz kto prowadził to się zamknij. Syn policjanta??? Skoro podpisałeś się jako kierowca to skąd wiesz, na czole miał wypisane??? Na pewno też był pijany bo w szpitalu nie robią badań krwi. Na prostej drodze??? 150m za zakrętem. Więc zamiast wymyślać historyjki żeby kogoś wkur…, skoro nie wiesz jak było, to weź się pomódl o mózg dla siebie może za rok dostaniesz pod choinkę, bo jakby nie było to lepiej mieć połowę niż nie mieć wcale.
   A co do tego amerykańskiego wózka, to jakbyś buraku nie wiedział to ta Toyota produkowana była w Japonii i Nowej Zelandii a nie w Ameryce.

   • Pan Sołtys z Lublina

    A co zmienia, to co napisałeś?
    Po „mojemu” dla niektórych to nie tylko drzewa i słupy stoją nie w tych miejscach
    gdzie wg. nich powinny stać, ale także i przepusty zaprojektowano o jakieś 12 centymetrów za bardzo wystające ponad poziom podłoża. 🙂

  • Kozak w necie p***a w świecie! Skoro fr****ze znasz tego syna policjanta to dlaczego pajacu nie podszedles do niego i nie powiedziałeś mu tego w twarz? Pijany to byłeś widocznie Ty (i twoj stary jak cię wyprodukował) posluchaj id***o! W szpitalu przeprowadzają badania na stężenie alkoholu we krwi, wiec zamiast pi****lic farmazony zainteresował byś się k***a ta sprawą i przeanalizował dokładnie a póżniej pisał jakieś komentarze. A co do właściciela pojazdu tez mu sie nie dziwie bo mlody chlopak musiał ostro tyrac na taki samochód którego ty pewnie i tak nigdy w zyciu nie kupisz. To by było na tyle w tym temacie. Pajcu

 2. Aż dwie eSki na nie Pe i S:)

 3. a to skąd chłopaki?

 4. Ciekawe kto ureguluje koszty rozbitego pojazdu. Według mnie kierowca powinien ponieść konsekwencje za to co zrobił.