Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadł fiatem na zakręcie z drogi, auto dachowało. Pasażerka trafiła do szpitala (zdjęcia)

W miejscowości Dąbrowa Wronowska doszło do groźnego wypadku drogowego. Kierujący fiatem stracił panowanie nad autem, pojazd wypadł z drogi i dachował.

Policjanci z Opola Lubelskiego otrzymali informację o wypadku około godziny 9. Zgłaszający przekazał mundurowym, że w Dąbrowie Wronowskiej doszło do dachowania pojazdu osobowego, wskutek którego doznała obrażeń jego pasażerka.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Fiat Cinquecento jechał najprawdopodobniej zbyt szybko niż pozwalały na to warunki na drodze. W pewnym momencie, mężczyzna pokonując zakręt drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego dachowania.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 25-letnia pasażerka fiata. Opolscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wypadł fiatem na zakręcie z drogi, auto dachowało. Pasażerka trafiła do szpitala (zdjęcia)
(fot. Opole Lubelskie)

7 komentarzy

  1. Od razu wiedziałem, że to mężczyzna.

  2. Kazik....Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja........

    Cienkocienko to demon prędkości to nic dziwnego że wypadł z drogi.

  3. A gdyby miał boczne kółka , wywrotki by nie było, dlaczego o Franiu nie ma nigdy wiadomości źe wywalił się na kaptór??

  4. Patrząc po kołach i kierunkowskazach to był ten wzmocniony, może nawet Sporting.

  5. tyle lat i to jeszcze jezdzilo?

  6. Ten był bliższy sukcesu. Tylko auto wybrał złe. Do zamordowania pasażera najlepsze bmw. Ciekawe czy pani jak wyjdzie ze szpitala to da mu szanse poprawć dzieło…

  7. Piotrek ?

Z kraju