690 680 960

Wypadł BMW z drogi i uderzył w barierki. Odjechał z miejsca zdarzenia, szukają go policjanci (wideo)

Kierowca pojazdu widocznego na nagraniu, w wyniku prawdopodobnie nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w barierki. Policjanci z Bełżyc ustalają okoliczności zdarzenia i poszukują kierowcy.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 8:30 w Bełżycach na ul. Kazimierskiej. Kierowca pojazdu marki BMW widocznego na nagraniu, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości, wypadł z drogi, wjechał na chodnik i uderzył w barierki znajdujące się pomiędzy chodnikiem a rzeką. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały metalowe elementy infrastruktury drogowej.

Po chwili kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Poszukiwane przez policjantów auto to szare BMW. Jeżeli ktoś posiada informacje, kto mógł poruszać się tym pojazdem w dniu 04.01.2020 proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Bełżycach. Informacje można także przekazać do dzielnicowego pod nr 695-021-790.

(fot. wideo TV Bełżyce)

62 komentarze

 1. Kierowca wg nowych przepisów chciał pojechać tzn udzielić pierwszeństwa pieszemu nie będąc przy tym powolniakiem

 2. bimmer w koncu naprawil bmw

 3. Ewidentnie kretyn bimber wrócił ze zmywaka i dalej porusza się tym samym frytkowozem .Cienko płacili pało że nic nowszego nie ku[piłeś hehehehe śmieję się z ciebie dziadu

 4. BRAWO dla pieszych i osób przejeżdżających obok. Pomoc na 1 miejscu!!!!!????? W tym kraju ludzie się nie zmieniają. Może i stracił panowanie nad pojazdem, ale może za pasażera mogło być dziecko. I potrzebowalo by pomocy. O tym to już nik nie myśli. Brawo dla Głupio komentujących, moze wam kiedyś będzie potrzebna pomoc, a inni będą tylko patrzeć i głupio komentować. Pozdrawiam

  • Dokładnie – jak dla mnie to z tego filmiku powinni ścigać przynajmniej 3, jak nie 4 kierowców, nie tylko jednego. W momencie, gdy jest się świadkiem jakiegoś zdarzenia na drodze, obowiązkiem jest udzielić pomocy (albo upewnić się, że nie jest potrzebna), oddalenie się z miejsca bez tego – też jest karalne!

 5. Bełżyce, BMW, bimber za fajerą . 3xB , kumulacja .

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas