690 680 960

Wypadki w regionie z udziałem motocyklistów

Słoneczna pogoda i dobre warunki do jazdy sprawiły, że na drogach regionu liczniej pojawili się motocykliści. Niestety nie wszyscy dotarli do celu, doszło do wypadków z ich udziałem.

W niedzielę po godzinie 13 w miejscowości Nowa Prawda w powiecie łukowskim doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna z Łukowa i Stoczka Łukowskiego oraz policja.

Poszkodowany motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Utrudnienia w miejscu wypadku zakończył się przed godziną 17.

 

Z kolei na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Metelin, na odcinku Hrubieszów – Zamość, także doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. Poszkodowany motocyklista został przetransportowany do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut pas ruchu w kierunku Hrubieszowa był zablokowana.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności obu zdarzeń.

2018-09-30 18:00:59
(fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Stoczku Łukowskim, pixabay.com)

14 komentarzy

 1. Widziałem dzisiaj kilkunastu motocyklistów. Niestety większość z nich za……….! Agadir zimny, przyczepność słaba! Manetka gazu odkręcana do oporu!

 2. Pewnie znowu wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na motocykliście. W 90% za takie wymuszenia powinni odpowiadac motocyklisci bo GŁÓWNĄ winną jest tutaj ich NADMIERNA prędkość.

 3. dawcy organow koncza sezon z przytupem???

 4. Pozdrawiam idiotę z żółtej szlifierki co szedł s12,17 dalej w kierunku Witosa ok 14:30 , sezon się jeszcze nie skończył więc masz szansę zaistnieć na lublin112.

 5. Apeluję do motocyklistów aby kierowcom „puszek” dali szansę na zauważenie siebie i podjęcie reakcji. Szybkie zmiany pasów jezdni z prędkościami powyżej 70-100 km/h ponad dopuszczalne ograniczają je do minimum, a nawet zera…
  Jeżeli potrzebujecie adrenaliny po zamknijcie oczy i puśćcie się biegiem przez las.

  • Po części się zgodzę, że niektórzy przeginają. Ale z drugiej strony jadę drogą gdzie można 90km/h pobocze na pół pasa i jedzie sobie auto 70km/h. Że jedzie wolniej to nie mam pretensji, ale dlaczego kołem po linii środkowej? Z prawej strony tyle miejsca, że spokojnie osobówką można by wyprzedzić.

 6. Na zdjęciu widać kask firmy Schuberth – koszt jakieś 3 tyś złotych czyli tyle ile jest warte ok 50% samochodów w tym kraju. Jak takie szroty jeżdżą po drogach to i niezły zakompleksiony element nimi kieruje.

  • Taki kask to koszt moich opon – i to nie wszystkich czterech, wiec daj sobie spokój. Poza tym tymi rzęchami co niby jeździcie po obwodnicy to mało który dawca narządów daje radę mnie wyprzedzić, więc sorry ale ja sruuuu na takich matołków na dwóch kółeczkach bo jesteście zwyczajnie żałośni.

  • Gdybyś spojrzał na całe zdjęcie a nie na sam kask, to zorientowałbyś się, że to nie jest dokumentacja powypadkowa, to w ogóle nie jest polskie zdjęcie.

 7. Dzisiaj szaleli w Lubartowie , pokazało się słonko i ładna pogoda.Patrząc to wątpię czy do niedzieli wszyscy przeżyja – ma być słoneczny tydzień

 8. Weekend, Wielka Pętla Bieszczadzka – motocyklistów na drodze jak jeszcze niedawno grzybów w lasach. „Puszek” też pełno. I…? Zero sytuacji niebezpiecznych! Czyli jak się z domu zabiera mózg (czy pod kask czy do „puszki”) to może być bezpiecznie! Żadnej „wojny” na drodze!

  • No i wtedy to ja popieram. Pomagajcie nam „puszkarze” a i my motocykliści pomagajmy im. Przy wzajemnym szacunku bez szkody każdy z nas dojedzie do domu w całości. A do tych zapierd…. no to was się nie da nawet kochać…

 9. Szybciej środkiem i łycha… A grabarz siedzi i zabija trumienki ?

Kursy walut

 • USD 4.4351zł -0.91%
 • GBP 5.4317zł -0.31%
 • EUR 4.6821zł -0.33%
 • CHF 4.7474zł -0.05%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Akcja promująca profilaktykę zdrowotną wśród mieszkańców obszarów wiejskich
Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu