Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek w zakładzie produkującym meble. 25-latek z urazem ręki trafił do szpitala

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w zakładzie produkującym meble. 25-letni mężczyzna podczas obsługi jednej z maszyn doznał urazu ręki. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

W miniony poniedziałek dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zamościu odebrał zgłoszenie o wypadku w jednym z zakładów produkujących meble na terenie powiatu zamojskiego.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 25-letni mieszkaniec Zwierzyńca pracując przy maszynie do produkcji materacy, doznał urazu ręki.  Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano zespół ratownictw medycznego, który udzielił poszkodowanemu mężczyźnie pomocy medycznej, a następnie przetransportowała go do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili, że 25-latek był trzeźwy. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku są wyjaśniane przez policjantów.

(fot. Policja Zamość)

3 komentarze

  1. A poco wzywać policję do wypadku przy pracy? Chyba że ktoś naprawdę chciał temu człowiekowi zrobić jeszcze większą przykrość. Wiadomo jakie konsekwencje są jeśli ktoś spożywał wcześniej alkohol. No niektorzy ludze to wręcz bestie.

  2. Dobrze, ze maszyna się nie zepsuła.

  3. Co do picia. Tam na trzeźwo nie przerobisz..

Z kraju

Sport