690 680 960

Wypadek na ul. Orkana: Skręcała w lewo, zderzyła się z jadącym z naprzeciwka fordem

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą toyotą kobietę, było przyczyną zderzenia pojazdów na jednym z lubelskich skrzyżowań. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 20:50 na ul. Orkana w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Szaserów zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta jechała ul. Orkana od strony Tesco i wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Szaserów. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z naprzeciwka kierowcy forda. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z toyoty przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowane są oba pasy jezdni prowadzące w stronę al. Kraśnickiej.


(fot. lublin112.pl, nadesłane – Ewa, Wojciech, Olek, Norbert, Bartosz)
2018-09-17 21:04:14

9 komentarzy

 1. Uwaga policja! Sprawczynię, czyli kobietę z toyoty przetransportowano do szpitala – żeby mi nie było, że nie możecie jej odnaleźć i po miesiącu szukacie świadków.

  • Jak Pan w niebie będzie dla NAS łaskawy to ona już z tego szpitala nie wyjdzie i będzie troszeczkę bezpieczniej do śmigania dla normalnych. Za studentów też trzeba dać na tacę żeby rozbijali się na słupach, a nie na innych pojazdach. Amen.

 2. Pooglądałem sobie zdjęcia i niech mi tu kto napisze, że kobiety to słaba płeć, to…
  … jak dam po łapkach!!!

 3. No i mam was wszystkich konfidentów nagranych…

 4. czy coś wiadomo p potrąceniu krańcowa-Pogodna po 19 tej ???

 5. jedyny zwalniający

  Kierowca Forda na pewno jechał 40/godź, jak tam obowiązuje.

  • Dyrdymałko Eustachy

   Nawet jakby jechał 80, to nie zmienia faktu, że to śmojda jest winna kolizji, wiesz ćwoku?

   • Na twoim miejscu tak pochopnie bym nie wyrokował. W wypadku w Siennicy, Sąd orzekł słusznie współwinę. Może i tu dojdzie do takiej sytuacji. Wystarczy odmowa przyjęcia mandatu i dobry papuga. W większości przypadków tego typu kolizji, przyczyną jest nadmierna prędkość „poszkodowanego”. Niestety, drogówka idzie po najmniejszej linii oporu. Nie chce im się papierologią zajmować.

 6. Tu prędkość chyba niewiele by zmieniła bo widoczność jest dobra aż do Armii Krajowej więc tłumaczenia typu ze wyskoczył z partyzanta z za zakrętu czy wzniesienia nie przejdą .Prędzej pani liczyła że koleś zwolni przed PDP i wtedy zdąży przejechać .Jest tam chyba kamera przy wiadukcie więc może uchwyciła moment kolizji .

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas