Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek podczas naprawy quada. Mężczyzna spadł z pojazdem z rampy

Wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Wąwolnica doszło do groźnego wypadku podczas naprawiania quada. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem w jednej z miejscowości w gminie Wąwolnica. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku podczas naprawiania quada.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-latek naprawiając na swojej posesji quada, próbował wjechać nim na samodzielnie wykonaną metalową rampę. W trakcie manewru, pojazd wywrócił się, a mężczyzna spadł.

Jako pierwszy pomocy poszkodowanemu udzielił syn, który usłyszał huk, a następnie znalazł ojca leżącego na ziemi obok rampy. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Jak się okazało, nie doznał on obrażeń ciała zagrażających jego życiu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 46-latek miał promil alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Puławy)

8 komentarzy

  1. i co mu teraz grozi za naprawianie qada na własnej posesji pod wpływem alkoholu ? jakiś mandacik czy sprawa karna ?

  2. Nic /słownie/NIC.

  3. Panowie policjanci prosimy o wypowiedz co mu za to grozi ,bo chyba kazdy z nas czasem się napije na wlasnej posesji i bierze się wtedy za jakieś naprawy albo koszenie trawy …to można tak czy nie ?

  4. Art.86 KW wszystko ci wyjaśni.

  5. 500 + rządzi

  6. panie rzecznik ,art Art.86 KW nie mówi nic o terenie prywatnej posesji ,której raczej nie podciągał bym pod „strefę zamieszkania ” i „zagrożenie w ruchu drogowym „