Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek podczas czyszczenia kombajnu. Mężczyzna trafił do szpitala

Wczoraj na terenie gminy Puchaczów doszło do nieszczęśliwego wypadku. Po zakończeniu żniw 37-latek zaczął czyścić kombajn i doznał urazu ręki. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na terenie gminy Puchaczów w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna włożył rękę w tryby kombajnu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 37-letni mieszkaniec gminy Puchaczów podczas czyszczenia kombajnu zbożowego, który był uruchomiony, nie zachowując ostrożności włożył dłoń w otwarty otwór rewizyjny rury wyspowej. Chwilę później doznał urazu dłoni. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Łęcznej przez zespół ratownictwa medycznego.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność podczas obsługi niebezpiecznych urządzeń i narzędzi. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, a także rutyna może doprowadzić do nieszczęścia.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Uczony w piśmie i mowie

  W tryby to można zarobić. A rękę włożył w koła zębate kombajnu – jak już.

 2. Cham bity deską:)

  niech się przeniesie do Lublina to może mu rękę uratują w Łęcznej to taki Jaszczów 2

 3. A ja miesiąc temu miałem wycięty wyrostek hehe opiszecie to? Operacja się udała, żyje w operacji uczestniczyl chirurg i kilka pielęgniarek w szpitalu oczywiście dajcie to na główną 112 hehe…. ???

  • To dużo zdrowia tam. Tak na marginesie, to ma wspólnego wyrostek z nieszczęśliwym wypadkiem?

   • Zgaduję, że: zarówno za użycie jednego, jak i drugiego zwrotu, można mieć, bez powodu, skasowany wpis.

 4. Nieszczęśliwy to przez przypadek, sam mu kombajn zrobił krzywdę??? Nieszczęśliwi to są ludzie z Lecznej i okolic heh oni to mózgu nie używają za bardzo…. Pozdrów dla kumatych rogoźno i te sprawy

 5. Wacek idź po słownik bo co komentarz to byk.