Wypadek na trasie Lublin – Kraśnik. Droga jest całkowicie zablokowana (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga w Lasach pomiędzy Lublinem a Kraśnikiem. Wyznaczono objazdy przez Zakrzówek i Sulów.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 16 w miejscowości Lasy koło Kraśnika. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas wstępnie poinformowano, w zdarzeniu brał udział samochód osobowy oraz skuter. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe. Trwa ustalanie okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Droga krajowa nr 19 jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19. Wyznaczono objazdy z miejscowości Rudnik Kolonia drogą wojewódzką nr 842 do Zakrzówka a następnie drogą powiatową do Sulowa, po czym przez miejscowość Góry do drogi krajowej nr 19/74 w Stróży.

AKTUALIZACJA

33-letni mężczyzna kierujący oplem, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa poruszającemu się po drodze skuterowi kierowanemu przez 27-letniego mieszkańca gminy Wilkołaz. Doszło do zderzenia pojazdów. Ranny kierowca motoroweru trafił do szpitala.

(fot. Policja Kraśnik)

22 komentarze

 1. Panie obserwator,a jak pan idziesz do pracy to zabierasz ze sobą rodzinę czy zostaje w domu

 2. Dokładnie KIEROWCO też byłem świadkiem że o mały włos nie został potrącony rowerzysta na objeździe tego „jak dużego zdarzenia” zamknięcie drogi krajowej w dodatku jeszcze w tych godzinach całkowicie bezsensowne Panowie policjanci

 3. To nie jest zdjęcie z tego wypadku, żaden pojazd straży pożarnej w Kraśniku nie ma numeru boczego zaczynajacego się na 531

 4. Panie Kopacz chodzi mi o czas wolny od pracy po pracy na urlopie wolne w niedzielę św jak ktoś nie pracuje w nocy nad ranem jak ktoś nie pracuje ma wolne o to mi chodziło że zostawia rodzinę obowiązki czy teraz mnie pan zrozumiał czy ma Pan jakieś pytanie i wątpliwości co do mojego komentarza?

 5. A co do tylu wozów straży i policji to trzeba zerknąć na opis zdjęcia a nie mówić coś o czym nie ma się pojęcia panie Kopacz

 6. Panie OBSERWATOR dobrze wiem co mówię, i mogę to panu udowodnić,wpada auto do rowu czyli zwyczajna kolizja bo niema rannych.i na sygnale przyjeżdża 4 ciężarówki, 2 z PSP i 2 z OSP.wtedy na żywo dowiedziałbyś się co ludzie mają do powiedzenia.4 strażaków coś działa przy aucie,10 się przygląda a 3 pali fajki na uboczu.

 7. A czemu nikt nie napisze, że kierujący skuterem jechał bez świateł ? Dopuki były latarnie to mu się dobrze jechało. Nie powinien się znajdować na tej drodze bez oświetlenia i na to jest świadek. Niech policja to weźmie pod uwagę.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika