Wypadek na przejściu dla pieszych w Kraśniku (zdjęcia)

W piątek rano w Kraśniku na jednym z przejść dla pieszych doszło do wypadku. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 7 na ul. Słowackiego w Kraśniku, na przejściu dla pieszych na wysokości szkoły. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu osoby pieszej przez pojazd osobowy.

Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowana osoba została przetransportowana do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. W rejonie wypadku nie było większych utrudnień z przejazdem.

(fot. nadesłane tel. alarmowy – dziękujemy!)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Łażą jak chcą po tym Kraśniku, rano warunki okropne szklanka, a pieszym wolno wszystko wychodzą nawet się nie łaska się rozejrzeć. A później to kierowca winny, trochę rozumu.

 2. Pośrednią odpowiedzialność za ten wypadek ponosi Zarząd Dróg Powiatowych. To skandal, mniejsze ulice należące do miasta były już dawno o tej porze posypane a tutaj dwie głowne arterie dzielnicy (słowackiego i niepodległosci) nawet nietknięte. Jechałem tamtędy kilka minut przed tym zdarzeniem. Lodowisko pierwsza klasa.

  • i tu popieram chociaż z drugiej strony jedzie sie tak jak warunki pozwalają, Chyba że łajza widąc wolno jadące auto weszła prosto pod koła

 3. To jest wina miasta!(niby tak przygotowani do zimy) A o ten typ 100% kaptur i cwaniak bo przejście dla pieszych. Bardzo szkoda kierowcy!

 4. Pare dni temu mi franca wbiegła bezposrednio przed auto ,uratowała ją tylko mała prędkość.Na pasy między Championem a Kauflandem.Nie spojrzała nawet w bok.Gdzie jest policja na te świete krowy?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9217zł -0.9%
  • GBP 4.9563zł 0.05%
  • EUR 4.4443zł 0.22%
  • CHF 4.0948zł -0.59%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online