690 680 960

Wypadek na placu zabaw z „rakietą”. Dziecko trafiło do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj po południu na placu zabaw na terenie LSM doszło do groźnego wypadku. Jedno z dzieci w trakcie zabawy spadło z wysokości, na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na placu zabaw „z rakietą” na terenie LSM w Lublinie. Jedno z bawiący się dzieci upadło z wysokości i z relacji osób przebywających w pobliżu wynika, że straciło przytomność.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował kilkuletniego chłopca do szpitala. Jak nam przekazano, policja nie miała zgłoszenia o tym zdarzeniu.

Rodzice, którzy przebywają z dziećmi na tym placu zabaw zaznaczają, że teren wokół rakiety powinien być zabezpieczony miękkim podłożem. Konstrukcja rakiety jest dość wysoka, a upadek na asfaltową nawierzchnię może mieć poważne konsekwencje dla maluchów.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Basia)

38 komentarzy

  1. Kto nie spadł z czegoś w dzieciństwie. Trzepak, drabinka, stodoła. Część rodziców wraz z dziećmi powinna przebywać w pokojach z miękkim podłożem i tapicerowaną ścianą.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas