690 680 960

Wypadek na obwodnicy Piask. Trwa akcja ratunkowa, są bardzo duże utrudnienia w ruchu

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na drodze ekspresowej w kierunku Chełma i Zamościa. Ze względu na prace prowadzone na równoległej trasie, nie ma możliwości skorzystania z objazdu przez Piaski.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 15:45 na drodze ekspresowej S12/17 w ciągu obwodnicy Piask. Jak informują służby drogowe, między węzłami Piaski Zachód a Piaski Wschód zderzyły się łącznie cztery samochody osobowe. Najpierw opel i skoda, następnie citroen i volkswagen.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, wstępnie jest mowa o jednej osobie poszkodowanej. Jednak cały czas prowadzone są działania ratunkowe, także sytuacja może ulec zmianie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Chełma i Zamościa. Utworzył się spory korek.

Obecnie sznur aut kończy się przy wjeździe na obwodnicę. Przypominamy kierowcom, że nie ma możliwości objechania miejsca zdarzenia przez Piaski. Wszystko dlatego, że na wysokości stawów trwa przebudowa mostu i droga jest tam wyłączona z ruchu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

13 komentarzy

 1. Można zjechać Na piaski do stacji benzynowej i przed stacją jest droga asfaltowa którą jedzie się wsdłóż obwodnicy i wyjeżdża koło ronda na końcu obwodnicy.

 2. A potem i tak korek do Stróży bo remont

 3. Objazd serwisowkami jakby co

 4. Zagadka.
  Przejeżdżasz przez miasto. Jedziesz 5 minuty za rowerzystą, bo nie ma warunków do jego wyprzedzenia. Następnie stoisz łącznie pół godziny w korku (w kilku różnych miejscach miasta) spowodowanym przez osobówki (zwykły korek uliczny, jak co dzień).

  Spóźniasz się 35 minut. Czyja jest wina za taki stan rzeczy i dlaczego ten rowerzysta nie mógł jechać chodnikiem?

 5. Kolejny wypadek ulica chelmska w Paskach więc całkiem sie wszytko zakorkuje 🙂

 6. Pięknie się zakorkowało, kto nie uciekł na piaski ten pewnie jeszcze stoi😎

 7. I nie na obwodnicy Piask, tylko Piasków! Nie ma takiego słowa Piask!

 8. jest objazd przez łęczna

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas