Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na drodze S17. Nadal występują utrudnienia w ruchu po dachowaniu pojazdu osobowego

Na drodze S17 w nocy z soboty na niedzielę doszło do dachowania pojazdu osobowego. Obecnie w rejonie zdarzenia nadal występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze S17 w Rykach, na odcinku pomiędzy węzłem Ryki Północ a węzłem Ryki Południe. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że dachował tam pojazd osobowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był pas ruchu w kierunku Lublina.

Obecne na czas czynności policyjnych i wyciągania pojazdu z rowu zablokowana jest jezdnia w kierunku Lublina od strony węzła Ryki Północ. Służby utrzymania drogi S17 zabezpieczają miejsce zdarzenia. Ruch kierowany jest przez Ryki i Moszczankę. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Akurat na tej drodze to już standard że ktoś wylatuje z drogi prawdopodobnie winna jest temu nawiezchnia która gdy tylko robi się ciut mokro jest sliska

  2. Stop wariatom drogowym w osobówkach.

  3. „Lublin: Niesprzedane prefabrykowane domy prawie za darmo” – czy ktoś wierzy w to i temu podobne ściemareklamy – kłamstwa i oszustwa?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo