Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na drodze S12. Kilka osób poszkodowanych (zdjęcia)

W Piaskach na drodze S12 doszło do zderzenia pojazdów. Są utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Lublina. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 14.30 na drodze drodze ekspresowej S12 w Piaskach w powiecie świdnickim. Zdarzenie miało miejsce na 91. kilometrze trasy, na odcinku drogi pomiędzy węzłem Świdnik a węzłem Piaski Zachód, na pasie w kierunku Lublina.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. W wyniku wypadku zablokowany został lewy pas ruchu, co spowodowało poważne utrudnienia dla kierowców poruszających się tą trasą. Ruch odbywa się obecnie prawym pasem.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w wyniku zderzenia poszkodowane zostały cztery osoby. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przewidywany czas trwania utrudnień z przejazdem wynosi około 2,5 godziny. Służby zabezpieczają miejsce zderzenie pojazdów.

Wypadek na drodze S12. Kilka osób poszkodowanych (zdjęcia)

fot. nadesłane Rafał

Wypadek na drodze S12. Kilka osób poszkodowanych (zdjęcia)

fot. nadesłane Rafał

5 komentarzy

  1. Dzieci niestosujące się do przepisów są na tym forum wyzywane od głupków i ameb.
    Dorosłym osobom, które na skutek własnych błędów i łamania przepisów powodują wypadek, po prostu zdarza się wypadek. niektórzy nawet piszę, że zdarza się nawet najlepszym.

  2. Skoro nic sie nie stało to po co blokujecie ruch na 2,5 godziny

    • Można by odblokować, czyli uwolnić 1 pas, pozostałe pozostawić zamknięte. Postawić znak ograniczenia prędkości do 30km/h by zapewnić bezpieczeństwo pracującym służbom tylko, że… znak drogowy to za mało dla potomków Husarii, którą się zmusza głupim ograniczeniem do spokojnego przejazdu, gdy Husarz chce lecieć przynajmniej stówę więcej niż na znaku.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport