Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na drodze ekspresowej S17. Duże utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy

We wtorek rano na drodze S17 doszło do zderzenia trzech pojazdów. W rejonie wypadku zablokowany jest jeden pas ruchu. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 06.30, na drodze ekspresowej S17 w miejscowości Chrustne. Zdarzenie miało miejsce na pasach w kierunku Warszawy, na odcinku drogi pomiędzy węzłem Ryki Południe a węzłem Ryki Północne. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zderzeniu uczestniczyły trzy pojazdy – 1 dostawczy i 2 osobowe. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby.

Obecnie zablokowany jest jeden pas ruchu na drodze S17. Pojazdy przekierowano na lewy pas jezdni. Czas trwania utrudnienia szacowany jest na 2,5 godziny, jednak może się on wydłużyć w zależności od postępów prac przy usuwaniu skutków wypadku. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

9 komentarzy

  1. Apostazja Scorupco

    Duże utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy – czyżby znów ze sześć zastępów straży się zwaliło?

  2. Piszę Baran który pojęcia nie ma o specyfice prac straży pożarnej dysponuje się tyle zastępów ile jest w danej chwili potrzebne gdy zachodzi konieczność dysponuje się kolejne najbliższe jednostki w tym konkretnym przypadku udział biorą 3 lub 4 zastępy

  3. A no takiemu to szkód bo nawet młotkiem kowal nie wytłumaczy ileż to razy było tak że do pożaru wyjeżdżały 2 zastępy a na miejscu okazywało się że trzeba kierować dodatkowe wozy akcje strażackie mają swoją nieprzewidywalna specyfikę więc nim coś kolejnego głupiego napiszesz najpierw pomysl

Dodaj komentarz

Z kraju