Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek mieszkańców woj. lubelskiego w Farmie Iluzji. Jedna osoba była reanimowana

Wczoraj w Farmie Iluzji w Mościskach w gminie Trojanów doszło do poważnego wypadku. Sześć osób pływających na tratwie wpadło do wody, jedna z nich była reanimowana.

Do zdarzenia doszło w piątek na terenie parku rozrywki Farma Iluzji w Mościskach. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że sześć osób spadło z tratwy i wpadło do wody.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak informują policjanci, na tratwie było pięć osób niepełnosprawnych oraz opiekun. Kiedy tratwa odpłynęła od brzegu, osoby niepełnosprawne wstały i tratwa wywróciła się. Wszystkie osoby wpadły do wody. 57-letnią kobietę reanimował policjant oraz ratownik pracujący na Farmie Iluzji.

Osoby, które znalazły się w wodzie otrzymały od obsługi parku rozrywki suche ubrania oraz gorące napoje i trafiły do szpitala na badania. Jak informuje serwis egarwolin.pl poszkodowani byli uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej z województwa lubelskiego. Policjanci ustalają wszystkie szczegóły tego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. A gdzie tam jest staw?