690 680 960

Wyniósł ze sklepu telewizor, próbował z nim uciec na rowerze

Pracownicy jednego ze sklepów w Puławach zatrzymali mężczyznę, który ukradł telewizor. 43-latek próbował ze swoim łupem odjechać na rowerze.

Do kradzieży doszło wczoraj, w jednym z marketów w Puławach. Pracownicy ochrony zauważyli mężczyznę, który minął bramki bezpieczeństwa i wyszedł ze sklepu z telewizorem w wielkim pudle.

Ochroniarze natychmiast na nim ruszyli. Mężczyzna szybko wsiadł na rower, który miał przygotowany na zewnątrz i próbował odjechać. Został jednak ujęty przez pracowników. Okazało się, że w pudle był telewizor za blisko tysiąc złotych, a dodatkowo z kieszeni wypadły mężczyźnie kombinerki, również zabrane ze sklepu.

Policjanci interweniujący na miejscu zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 43-latek z Puław, dobrze znany puławskim mundurowym. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został przesłuchany. Ze względu na podobne przestępstwa, których dokonał w przeszłości, będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

(fot. Policja Puławy)

10 komentarzy

  1. a rowerem oczywiście po chodniku

  2. Gość powinien czym prędzej trafić do psychiatryka bo z głowa zdrowa raczej nie jest, also to tylko jakiś zakład celebrycki czy inne reality show

  3. Typowy Dd!

  4. Rysiek oddaj mi rower

  5. miejmy nadzieję, że się jeszcze nie rozmnożył

  6. na kim ruszyli ci ochroniarze? na wielbłądzie, jeden na drugim?

Kursy walut

  • USD 4.4325zł 1.12%
  • GBP 5.3212zł 0.85%
  • EUR 4.7476zł 0.6%
  • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas