Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj na drodze krajowej nr 63 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Do szpitala z obrażeniami ciała zostały przewiezione dwie osoby. Przez kilkadziesiąt minut droga krajowa była nieprzejezdna.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 11:30 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Stasinów w gminie Radzyń Podlaski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Renault, 67-letnia mieszkanka gminy Komarówka Podlaska wykonując manewr skrętu w prawo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w stronę Wisznic 32-latkowi kierującemu BMW, doprowadzając do zderzenia bocznego. W wyniku tego wytrącone z toru jazdy BMW zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z fiatem ducato kierowanym przez 39-latka.

W wyniku zderzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby, kierujący BMW 32-latek i 67-letnia kobieta z renaulta. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

5 komentarzy

  1. Kierująca samochodem osobowym marki Renault, wykonując manewr skrętu w prawo raczej nie miała szans ustąpić pierwszeństwa przejazdu jadącemu w stronę Wisznic 32-latkowi kierującemu BMW.
    Tym bardziej że kierowca BMW raczej powolniakiem nie był …

  2. Blacharz samochodowy ( z certyfikatem europejskim)

    Z pozycji mojej profesji to bardzo pocieszający widok.
    Ciekawe który trafi do mnie

  3. Ja wyklepie je przez teleporade:) Tak więc koledzy nie zarobicie nic ;p

Z kraju