Czwartek, 19 czerwca 202519/06/2025
690 680 960
690 680 960

Wyjeżdżała ze sklepowego parkingu, doprowadziła do zderzenia z BMW. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu fiata z BMW na drodze powiatowej łączącej Jastków ze Snopkowem. Jedna z pań wymusiła pierwszeństwo przejazdu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 12:30 w Jastkowie w powiecie lubelskim. Na lokalnej drodze prowadzącej do Snopkowa zderzyły się dwa samochody osobowe BMW i fiat. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca fiatem kobieta wyjeżdżała ze sklepowego parkingu. Włączając się do ruchu nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej BMW, która jechała od strony Snopkowa. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z BMW przetransportowano do szpitala. Teraz funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności wyjaśniające. Przez ponad godzinę droga była całkowicie zablokowana.

7 komentarzy

  1. Ocena: 0

    guzik ni stluczka policjanty zablokowali cala droge

  2. Ocena: -2

    ten paczkomat wiekszy od sklepu. co tam sprzedaja? nafte?

    • Wszystko co jest potrzebne do życia nie raz w takim sklepie się zatrzymywałes po wodę 😀

  3. Ocena: -3

    50km/h to Bauer Mist Wagen nie jechała…

  4. Ocena: -4

    Kto jeszcze kupuje w takich miejscach? Straszne. Otwórzcie tam żabkę nano albo chociaż zasłonić Paczkomatem.

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia