Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjechał do Warszawy i zaginął, po miesiącu znaleziono jego zwłoki. Tajemnicza śmierć 23-latka

Poszukiwania 23-latka prowadzone były od kwietnia. Nad Wisłą natrafiono jedynie na należący do niego telefon. Teraz znaleziono zwłoki. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn śmierci mężczyzny.

Zakończyły się poszukiwania pochodzącego z miejscowości Jabłonna koło Lublina 23-latka. Mężczyzna przebywał w Warszawie w mieszkaniu przy ul. Floriańskiej. Ostatni raz widziany był w piątek 23 kwietnia w godzinach wieczornych.

Jak ustalono, około godziny dziewiętnastej mężczyzna wyszedł z domu na spacer. Po drodze spotkał swoją znajomą, po czym oboje skierowali się w stronę Wisły. Nad rzekę dotarli około godziny dwudziestej. Tam napotkali grupę imprezujących młodych ludzi.

Pomimo tego, że się nie znali, postanowili się do nich przyłączyć. O północy 23-latek miał zakończyć imprezowanie i udać się wzdłuż plaży w kierunku centrum. Jednak do domu już nigdy nie dotarł. Później, w rejonie mostu Świętokrzyskiego, przypadkowa osoba znalazła ślady po ognisku oraz należący do 23-latka telefon.

Najbliżsi mężczyzny powiadomili o jego zaginięciu policję. Udało im się również ustalić, że w trakcie imprezy doszło do awantury i bójki. Nikt jednak nie był w stanie podać szczegółów, jak się ona zakończyła.

Poszukiwania mężczyzny przez wiele tygodni nie dawały żadnego rezultatu. Aż do 2 czerwca, kiedy to przejeżdżający rowerzysta dostrzegł znajdujące się w zaroślach w wodzie zwłoki. Ciało było w stanie znacznego rozkładu. Sprawą zajęła się Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

Śledczy po wykonaniu oględzin z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością stwierdzili, że to zaginiony w kwietniu 23-latek. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Wstępnie nie stwierdzono żadnych obrażeń wskazujących, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn zgonu 23-latka.

(fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. impreza nad rzeka z nieznajomymi

  2. Nad Bugiem to i od znajomych można dostać siekierą czy widłami…

  3. Wstępnie nie stwierdzono aby do śmierci przyczyniły się osoby trzecie…. Paranoja…. Sam się położył i nakrył kloda i gałęziami… Miejmy nadzieję że śledczy dojdą prawdy. Wielkie współczucie dla rodziny. ?. Mateusz, graj swe wymarzone role w lepszym świecie…. Pokój twojej duszy [*] ? ??

  4. pewnie Bóg tak chciał

  5. Ustale co się stało. Bo już mam dość tej niekompetentnej Policji. Te ich nadziewane techniki.. tyle lat czytam te wypociny na temat akcji Policji i zawsze to samo..
    Albo sprawa się odwleka bo brak motywacji albo to syn/córka jakiejś Kowalskiej z wsi albo za sprawą wziął się jakich gruby Benek z uplamiona sosem czosnkowym koszula

    Napiszcie mi w komentarzu, gdzie mieszkał ten chłopak to pojadę i ustalę sprawcę

Z kraju