690 680 960

Zdrowie pod kontrolą w VIVO! Lublin

Już 26 listopada w VIVO! Lublin będzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, przeglądów stomatologicznych i porad kosmetologicznych. Do dbania o swoje zdrowie i prowadzenia aktywnego trybu życia, zarówno młodszych, jak i starszych, zachęcać będą studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Lublin
2022-11-26

Akcja profilaktyczna „Zdrowie pod kontrolą” odbędzie się 26 listopada, w godzinach 10:00-18:00. Punkt badań zlokalizowany zostanie w holu głównym VIVO! Lublin na poziomie 0, przy sklepie ZARA. Przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland będą udzielać tu konsultacji medycznych, a także wykonywać bezpłatne badania, takie jak pomiary ciśnienia tętniczego i glikemii, pomiar masy i analiza składu ciała. Nie zabraknie porad kosmetologicznych i przeglądów stomatologicznych. W konsultacjach i badaniach może wziąć udział każdy, bez względu na swój wiek.

Głównym celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości społecznej na temat chorób cywilizacyjnych i profilaktyki prozdrowotnej. Ważnym punktem akcji jest również edukacja w zakresie chorób układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy oraz zasad racjonalnego żywienia czy farmacji.

– W imieniu członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland serdecznie zapraszamy na akcję profilaktyczną w VIVO! Lublin. Poprzez wydarzenie chcemy zachęcić wszystkich lublinian do regularnego wykonywania podstawowych badań diagnostycznych, które pozwolą odpowiednio wcześnie wykryć, że coś niedobrego dzieje się w naszym organizmie– mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

(fot. mat. prasowy)

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)