Zbliżają się kolejne edycje Wyprzedaży Garażowych na Targu pod Zamkiem

W dwie najbliższe niedziele, na wydzielonym parkingu Targu Pod Zamkiem, odbędą się kolejne edycje Wyprzedaży Garażowej. W ich trakcie można sprzedać swoje nieużywane rzeczy, a także kupić coś z drugiej ręki.

Lublin
2019-10-20, 06:00

W przedostatnią i ostatnią niedzielę miesiąca, czyli 20 i 27 października, w Lublinie odbędą się kolejne edycje cieszącej się ogromną popularnością Wyprzedaży Garażowej. Jest ona organizowana przez spółkę „Podwale” – zarządcę Targu pod Zamkiem zlokalizowanego przy alei Unii Lubelskiej. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich mieszkańców Lublina i okolic.

Wyprzedaż Garażowa od samego początku przyciąga tysiące lublinian. Wyprzedaże organizowane na Targu pod Zamkiem są największymi tego typu imprezami w
województwie lubelskim, a sam targ jest największym targowiskiem w regionie. Wyprzedaże odbędą się na specjalnie wydzielonym do tego parkingu w godzinach od 6:00 do 14:00.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto chce sprzedać swoje nieużywane rzeczy, kupić coś z drugiej ręki lub wymienić się przedmiotami z innymi sprzedającymi. Sprzedać będzie można wszystko, co zalega w piwnicach, garażach czy na strychach – począwszy od ubrań, przez książki, zabawki dla dzieci, sprzęt RTV i AGD, części samochodowe i gadżety, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc. Ceny poszczególnych przedmiotów będą ustalane każdorazowo przez sprzedających, którymi mogą być tylko osoby prywatne nieprowadzące działalności gospodarczej w zakresie handlu.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7302zł 0.17%
  • GBP 4.8878zł -0.27%
  • EUR 4.4139zł 0.09%
  • CHF 4.0856zł -0.34%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)